MACKLIN: EWIDETNIE ZASŁUŻYŁEM NA WYGRANĄ

Matthew Macklin (28-3, 19 KO) wraz z Felixem Sturmem (36-2-1, 15 KO) stworzyli znakomite widowisko, jedno z lepszych w wadze średniej od kilku lat. Po elektryzującym pojedynku pas WBA Super pozostał u Niemca. Wokół werdyktu pojawiło się sporo kontrowersji,  część obserwatorów wyżej oceniła pretendenta. Sam Brytyjczyk jest przekonany o swojej wyższości.

- Wczoraj wróciłem z Niemiec, tamtejsi kibice przepraszali mnie za werdykt sędziowski. To niespotykana sytuacja, nawet niemieckie media dyskutowały na temat słuszności kart punktowych. Jedna gazeta sugerowała, że Sturm zanim przybył na konferencję prasową po walce przeszedł "make up", żeby jakoś wyglądać. W sobotę byłem po prostu lepszy. Oczywiście, to była ciężka walka, ale ewidentnie zasłużyłem na wygraną – powiedział "Mack The Knife".

Niepocieszony Macklin podzielił się również swoją prognozą przed unifikacyjnym pojedynkiem w wadze ciężkiej pomiędzy Władimirem Kliczką i jego rodakiem – Davidem Haye. "Hayemaker" ma odpowiednią broń do zwycięstwa przed czasem, twierdzi 29-latek.

- David ma odpowiednią siłę i szybkość, by znokautować Kliczkę i nie dać sędziom prawa głosu. Poza tym, po mojej walce wszyscy będą mieć na oko na arbitrów - stwierdził Macklin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: redd
Data: 28-06-2011 16:39:10 
Jakie ewidentnie? Walka była wyrównana, ja punktowałem 115-113 dla Sturma. Remis też uszedłby, ale zwycięstwa Mcklina i to do tego ewidentnego na pewno nie było.
 Autor komentarza: Terrorist
Data: 28-06-2011 17:22:30 
Przeżywa bardziej niż Mathysse ktory zostal dwa razy chamsko wyruchany.

A on przegrał ze Sturmem.
 Autor komentarza: Sierak2012
Data: 28-06-2011 18:00:32 
Walka porównywalna jeśli chodzi o punktowanie do pojedynku FMJ vs ODLH, tam też lepsze wrażenie zrobił Oscar ale jednak większość ciosów bił na gardę lub pruł nimi powietrze tak jak Macklin ze Sturmewm, gdzie Niemiec bił rzadziej ale celniej. Oczywiście zawodostwo to nie amatorka i tu liczba celnych ciosów nie ma w punktacji takiego znaczenia, no ale jednak Sturm był lepszy sam punktowałem 116:112 dla Sturma.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.