CHAMBERS PRZEWIDUJE ZWYCIĘSTWO KLICZKI

Zbliżająca się walka unifikacyjna o mistrzostwo świata wagi ciężkiej, pomiędzy posiadaczem pasów IBF i WBO Władimirem Kliczką (55-3, 49 KO) a championem WBA Davidem Haye (25-1, 23 KO) wzbudza coraz większe emocje w środowisku pięściarskim. To nie dziwi jeśli weźmiemy pod uwagę osobowość obu głównych aktorów nadchodzącego widowiska, oraz fakt, że jest to pierwsza wielka walka unifikacyjna od czasu pierwszego pojedynku Evandera Holyfielda (WBA, IBF) z Lennoxem Lewisem (WBC), do którego doszło 12 lat temu (starcie Kliczko vs Ibragimow sprzed 3 lat nie było wydarzeniem na taką skalę, choć formalnie było oczywiście także walką unifikacyjną WBO, IBF, IBO).

Dziś do grona osobistości ze świata boksu, komentujących wynik sobotniego starcia w Hamburgu dołączył czołowy pięściarz królewskiej dywizji, Eddie Chambers (36-2, 18 KO), który ponad rok temu przegrał z Władimirem Kliczko przez nokaut w dwunastej rundzie. W swoim profilu na popularnym portalu społecznościowym facebook napisał, że przewiduje zwycięstwo Kliczki przed czasem w jednej ze środkowych rund, oraz oczekuje ekscytującego widowiska.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wejherowo
Data: 27-06-2011 19:46:42 
Eddie sam przekonał się na własnej skórze jak dobrym pięściarzem jest Władek.Haye bedzie tak samo bezradny jak był Chambers w walce z Kliczką.
 Autor komentarza: gregor07
Data: 27-06-2011 20:11:22 
Jakby przegrał z Haye, albo z nim sparował to mówiłby na odwrót.
 Autor komentarza: bagheera
Data: 27-06-2011 20:39:26 
Też widze w Kliczce faworyta ale bez przesady żeby porównywać Hayea do szybkiego Ediego . Chambers nie miał zadnych argumentów Haye ma
 Autor komentarza: roko95
Data: 27-06-2011 21:52:27 
Chambers nie wali seriami. Jest o klase gorszy od Haye. Ma slabszą kondycje i slabszą psychike.
Ma duzo slabszy cios, jest nizszy od Haye. Ma duzo mniejszy zasieg ramion.
 Autor komentarza: xionc
Data: 27-06-2011 21:57:13 
Chambers gorszy od Haye'a? Nie sadze. Z Wladem byl bezradny, bo roznica w zasiegu ramion byla zbyt duza. Haye ma wieksze szanse z tym wielkoludem, ale czy pokonalby Chambersa? Wcale nie jest to pewne. Szczegolnie, ze Eddie rzucal wyzwanie Haye'owi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.