ARUM: LICZĘ, ŻE PACMAN POKAŻE SIĘ Z NAJLEPSZEJ STRONY

Jeden z największych promotorów w boksie zawodowym Bob Arum, twierdzi, że jego podopieczny Manny Pacquiao (52-3-2, 38 KO) przygotuje się w 100 procentach na trzeci pojedynek z Juanem Manuelem Marquezem (52-5-1, 38 KO) i totalnie go zdominuje. Obaj panowie spotkają się w ringu 12 listopada w MGM Grand w Las Vegas.
 
- Myślę, że Marquez to duży test dla Manny'ego. Pacquiao jest tego świadomy. Dwie poprzednie walki były bardzo wyrównane. Manny musi być w najlepszej formie, by wygrać z Marquezem. "Pacman" da z siebie wszystko i moim zdaniem totalnie zdemoluje defensywę Marqueza, która jest całkiem niezła. Liczę, że mój podopieczny pokaże się z jak najlepszej strony, a Marquez również nie odpuści - powiedział Arum.
 
Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Elesshar
Data: 27-06-2011 01:35:18 
Że też musi do tej walki dojść. Obu bokserów lubię i uwielbiam ich oglądać w ringu. Marquez zostawia serce w ringu i daje świetne show. Tak samo Pacman. Pierwszą walkę wygrał u mnie Juan, a drugą Mannny. Cóż, mam nadzieję, że żadnemu z tych zawodników nie stanie się krzywda. Bo mimo, że lubię Marqueza, to sądzę, że przegra z będącym w swoim prime Pacquiao. Chciałbym by była to znowu ringowa wojna. Na początku może tak będzie, ale później? Mam nadzieję, że miło się rozczaruję i w listopadzie obaj dadzą nam świetne widowisko, a potem walka Filipińczyka z Moneyem. Juan niech wróci zunifikować pasy w lekkiej lub niech idzie na emeryturę, bo dla mnie to jeden z najlepszych zawodników z lżejszych kategorii. Nie boi się nikogo i da z siebie wszystko.
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 27-06-2011 09:13:31 
Bob ma nadzieje że Many zdominuje Dunamitę , tylko kibice mają nadzieje że będzie inaczej całkowita dominacja to była w ostatnich walkach dawaj Marquez!!!!!
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 27-06-2011 09:14:37 
i Bob dawaj Paula Williamsa!!!!! chętnie zbije wagę dla Paca...
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 27-06-2011 09:17:27 
a Floydzik Martineza ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.