DAREK SĘK O PRZYGOTOWANIACH

Już jutro w Ostrowcu Świętokrzyskim w hali sportowej przy ul. Świętokrzyskiej 11 odbędzie się gala boksu zawodowego pod szyldem OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI BOXING SHOW. Podczas gali będzie można zobaczyć m.in. pojedynki, Norberta Dąbrowskiego (3-0, 1 KO) z niepokonanym Włochem, Matteo Rossim (4-0-1, 2 KO), Macieja Sulęckiego (5-0, 2 KO), który zmierzy się również w Włochem, Endritem Vuka (2-2-1, 2 KO). Ponadto publiczności zaprezentuje się Mateusz Malujda (3-0, 0 KO). Dodatkowo w swoim debiucie na zawodowym ringu wystąpi Marek Matyja.

Można powiedzieć, że w ostatniej chwili organizatorzy specjalnie dla miejscowej publiczności przygotowali nie lada niespodziankę, którą będzie ośmiorundowy pojedynek Mateusza Masternaka (22-0, 16 KO) z Artursem Kulikauskisem (7-8-2, 4 KO). Przypomnieć należy, że Mateusz pierwsze kroki stawiał w miejscowym klubie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

W głównej walce wieczoru wystąpi Dariusz Sęk (11-0-1, 4 KO), a jego przeciwnikiem będzie mocny i solidny Gruzin Sandro Siproszwili (24-8, 11 KO).

Zapytany o przebieg przygotowań oraz jutrzejsza walkę Darek Sęk powiedział: „Pięciotygodniowe przygotowania przebiegły na szczęście spokojnie, bez żadnych zakłóceń zdrowotnych. Czuję się dobrze przygotowany, na sparingach wyglądało to nieźle więc jutro powinno być wszystko OK. Ostatni tydzień spędziłem w rodzinnym Tarnowie, gdzie odpoczywałem po zgrupowaniu, robiłem naprawdę lekkie i wyłącznie techniczne treningi. Chciałbym w tym miejscu podziękować za przygotowania trenerowi Jarosławowi Soroko, który poświęcał mi podczas obozu wiele uwagi i czasu. Jeśli chodzi o mojego jutrzejszego przeciwnika to mogę powiedzieć, że widziałem na filmach kilka jego walk. To krępy, mocny i idący do przodu pięściarz, który nie lubi się przewracać w ringu. Dość często strzela sierpami. Sandro pokazał w kilku walkach, że nie jest łatwo go skończyć przed czasem, nie udało się to m.in. Heidowi, Alofabiemu czy ostatnio Simicowi. Doświadczenie z pewnością ma i to jego przewaga względem mnie, ja muszę to jutro zniwelować. Z teamem mamy kilka wariantów na walkę i zobaczymy, co będzie jutro. Fizycznie jestem przygotowany na to, że walka może potrwać cały dystans dziesięciu rund. Zapraszam jutro wieczorem wszystkich sympatyków boksu do miejscowej hali i liczę na gorący doping. Ja postaram się dać dobrą walkę i dostarczyć kibicom emocji.”

Bilety można jeszcze kupić:
Portiernia Hali Sportowej MOSiR Ostrowiec Św. ul. Świętokrzyska 11,
Portal kasowy Pływalni Rawszczyzna Ostrowiec Św. ul. Mickiewicza 32,
Biuro Podroży VOYAGER (Centrum Handlowe Galeria Ostrowiec Św.) ul. Mickiewicza 30,
Sklep Sportowy „HI SPORT” os. Słoneczne 14 (pasaż handlowy dolny),
Sklep Sportowy „CAMPUS” al. Jana Pawła II 5E

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 24-06-2011 18:25:32 
Poziom sportowy słabiutki tylko Masternak się wyróżnia ale obijać będzie kelnera.Wole Wojak Boxing Night.Ciekaw jestem Szpili i Jonaka nie będzie obijał kelnera jak każdy w Ostrowcu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.