WOLNICKI O WIERZE ADAMKA

- Taki Chris Arreola to miał wzrok! Patrzył tak, że aż czułem w kościach. Michael Grant podobnie. A ten Witalij Kliczko... dziwny taki - śmiał się Tomasz Adamek po pierwszym spotkaniu oko ze swoim najbliższym rywalem.

Szliśmy wieczorem wrocławską starówką, a ja pomyślałem sobie, że „Góral" tak samo zachowywał się przed walkami z leszczami. Żadnego pozerstwa, za to spokój, luz i wiara w siebie - pisze w Przeglądzie Sportowym Kamil Wolnicki.

- Nie twierdzę, że Adamek zrobi ze starszego z ukraińskich braci „mielone". Ba! On sam tak nie mówi. I dobrze. Takie głupoty niech sobie wygaduje David Haye, który spotka się z młodszym Kliczką. Dużo gadania, mało efektów – tak pewnie się skończy, bo ja w przemądrzałego Brytyjczyka nie wierzę. I znowu – nie twierdzę, że z Adamkiem sytuacja będzie wyglądała odwrotnie, nie będę się rozpisywał o szansach Polaka. Ukrainiec nie poległ od 2003 roku, wygrywając dziesięć kolejnych walk (osiem razy przed czasem), więc co tu pisać?

- Jutro Polak rozpoczyna „misję Kliczko". I jak go znam, myślę, że nie będzie dnia, w którym zwątpi. Uparty jest, na pewno. I wierzy w siebie bardziej niż zdecydowana większość kibiców. Sam chciałbym umieć tak wierzyć. Na razie wiem jedno – Adamek nie przegra tej walki w szatni, jak wielu z ostatnich rywali Ukraińca.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Vroo
Data: 14-06-2011 10:02:36 
Polak potrafi wedle powiedzenia: dla Polaka nie ma sprawy nie do załatwienia :)
 Autor komentarza: Deter
Data: 14-06-2011 11:33:32 
"Adamek nie przegra tej walki w szatni, jak wielu z ostatnich rywali Ukraińca". Miał być komplement, a takie sformułowania tylko dezawuując wartość Adamka. To coś w stylu "na pewno nie przybiegnie ostatni".

Ponadto te słynne porażki w szatni urosły do rangi mitu - delikatnie sugerują, że gdyby nie ów szatniowy lęk, to rywali Kliczków walczyliby lepiej. Ale co za różnica, przegrać w szatni czy w ringu?
 Autor komentarza: Dixon68
Data: 14-06-2011 11:46:36 
"Nie twierdzę, że Adamek zrobi ze starszego z ukraińskich braci „mielone"

Mielone to zrobi Witek z twarzy Adamka i będzie musiał sprzedać Ferrari żeby pokryć koszty leczenia.
 Autor komentarza: krzycho146
Data: 14-06-2011 11:57:02 
Dixon68
Twój mózg wygląda jak mielone.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 14-06-2011 13:13:39 
- Taki Chris Arreola to miał wzrok! Patrzył tak, że aż czułem w kościach. Michael Grant podobnie. A ten Witalij Kliczko... dziwny taki - śmiał się Tomasz Adamek po pierwszym spotkaniu oko ze swoim najbliższym rywalem.

Bo Areola i Grant poza tym spojrzeniem wiele więcej nie mieli :) Niestety z Kliczko już tak nie będzie.
Ale też wierzę, że Adamek może to wygrać, a wiem na pewno, że zaprezentuje się bardzo dobrze.
 Autor komentarza: reksio
Data: 14-06-2011 14:30:08 
Dixon- nawet jak zrobi to wymien proszę innych polskich bokserów, którzy mieliby sznase na podobna walkę?boli cie, że on ja dostał?czy może bardziej jara cie obijanie słoweńców z rekordem 0-25 na swojskich galach w remizach strażackich?bez wzgledu na wynik chwała mu za to co już osiagnął, to tak jakby Polacy przegrali w finale na mistrzostwach swiata w noge, jakie mają sie tam sznase znależć wiemy, więć aż tak chłopie jadem nie pluj))))
 Autor komentarza: odyniec
Data: 14-06-2011 16:07:45 
to nadawalby sie tez do armi bo tam tez preferuja takich co nie widza zagrozenia i wierza ze bedzie ok
niestety w wiekszosci sprawdza sie to u malo myslacych


mam nadzieje ze pojedynek bedzie dluzszy niz ten z Solisem i ze przez swoja twarda szczeke Adamek nie dostanie mocnego łomotu bo niestety sie tego obawiam

ciezkie ciosy Wita bedzie musial przyjmowac i oby albo unikal ich skutecznie albo szybko upadl bo zebranie duzej ilosci takich petard dobrze na zdrowie nie wplywa a kalectwa nikomu nie zycze nawet Adamkowi
 Autor komentarza: odyniec
Data: 14-06-2011 16:09:18 
a co do wzroku to Witak poprostu nie musi sie popisywac na konferencjach spojrzeniem rzeznika tylko robi rzez w ringu
tamci tak strasznie patrzeli jak maly pies co udaje grozniejszego niz jest
 Autor komentarza: curu
Data: 14-06-2011 21:48:13 
vit i wład nie muszą nigogo straszyć wzrokiem, nie mieli w ostatnim czasie i nie mają aktualnie równych sobie, po co mają robić napinke i sie spuszczać?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.