ALVAREZ: JESTEM PRZYGOTOWANY PERFEKCYJNIE

Po sześciu tygodniach przygotowań w słynnym Big Bear mistrz WBC wagi junior średniej Saul Alvarez (36-0-1, 26 KO) przybył do Guadalajary, gdzie już w najbliższą sobotę stoczy pojedynek z doświadczonym Ryanem Rhodesem (45-4, 31 KO). Młody "Canelo" odbył dziś pokazowy trening w Julian Magdaleno Gym dla kibiców i mediów, po którym ogłosił, że jeszcze nigdy nie był w tak dobrej formie.
 
- Jeszcze nigdy nie byłem taki mocny. Czuję, że moje krótkie ciosy mają dużą siłę, jestem świetnie przygotowany fizycznie i udowodnię to już w sobotę - zapowiedział Alvarez.
 
Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Fryto666
Data: 12-06-2011 21:28:45 
Przygotowanie mentalne jest wazniejsze od fizycznego, aczkolwiek i tak stawiam na Alvareza.
 Autor komentarza: Kronk
Data: 12-06-2011 22:13:56 
Zgadzam się z przedmówcą Saul nie da szans Rhodesowi jest lepszy pod każdym względem. Ostatnio jestem pod wielkim wrażeniem umiejętności prezentowanych przez Meksykanina za parę lat ten chłopak będzie legendą!
 Autor komentarza: Jaocin
Data: 12-06-2011 23:40:00 
No tak, już tam niektórzy przymierzali go z Paquiao. Teraz inni widzą w nim legendę. Oby się Wam sprawdziło bo jak dla mnie to Alvarez może mieć spore problemu z Rhodesem. Ale wszystko niedługo zweryfikuje ring. Osobiście nie wydaje mi się by Alvarez zaszedł wyjątkowo daleko choć całkiem podoba mi sie jego styl boksowania...
 Autor komentarza: Kronk
Data: 13-06-2011 01:00:03 
Niektórzy widzę nie doceniają Alvareza i uważają że Rhodes stawi opór. Myślę że niektórzy się zdziwią ale jak to się mówi wszystko zweryfikuje ring :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.