THE MACHINE JUŻ W MISSISIPI

Przemek Majewski (16-0, 11 KO) dokładnie za 24 godziny (o 18 czasu miejscowego, o północy w Polsce) wniesie na wagę wymagany limit 160 funtów, przed sobotnią galą w Southaven, na której stoczy swój 17 zawodowy pojedynek.

Po wylądowaniu w Memphis, Przemek zapewnił nas, że z jego strony wszystko wygląda bardzo dobrze. - Waga po jednym z treningów aż mnie zaskoczyła, bo ważyłem tylko 153 funty, ale było to w poniedziałek. Dzisiaj będąc już w hotelu moja waga dokładnie pokazała limit 160 funtów. Jestem bardzo dobrze przygotowany do sobotniej potyczki, całość przygotowań przebiegała idealnie. Jestem gotowy w 110 % bez najmniejszej kontuzji - powiedział w rozmowie z nami The Machine. Od jutra na BOKSER.ORG więcej specjalnych materiałów z pobytu ekipy Global Boxing Promotions w Missisipi, a przede wszystkim nagrania z ważenia przed sobotnią galą, na której w walce wieczoru zaprezentuje się były mistrz świata wagi ciężkiej Hasim Rahman (49-7-2, 40 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 10-06-2011 07:45:27 
To jest niesłychanie ważna walka dla Majewskiego, od której może zależeć cała jego przyszła kariera. Pasy IBF International i WBO NABO to nie są byle jakie paski, ale mają w Ameryce swoją wagę. Zwłaszcza WBO NABO się liczy i było dla wielu zawodników odskocznią do walk o najwyższe tytuły. Jeżeli Przemek zdobędzie te pasy, to na pewno nie będzie już musiał walczyć za 2000 USD na galach Adamka, ale za co najmniej 10-15 razy tyle. Czeka go jednak bardzo trudne zadanie. Jego przeciwnik Marcus Upshaw ma gorszy bilans walk, ale za to walczył z o wiele lepszymi rywalami. Przemek przyzwyczaił się do walk z bokserami na ogół niższymi od siebie, a tym razem będzie miał do czynienia z facetem o wzroście 191 cm. W wadze średniej to prawdziwy człowiek - szczudło. Poza tym walka odbędzie się w stanie Missisipi, gdzie na pewno większość publiki dopingować będzie jego konkurenta. Mimo wszystko wierzę, że ambicja i talent Majewskiego wezmą górę.
 Autor komentarza: zgredzik
Data: 10-06-2011 09:55:15 
THE MACHINE NEVER STOP:-)
 Autor komentarza: xionc
Data: 10-06-2011 10:05:18 
Ale Rahman to ma przeciwnika z najwyzszej polki...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.