TROUT CZUJE SIĘ NIEDOCENIONY

W sobotę Austin Trout (22-0, 13 KO) stanie do pierwszej obrony pasa WBA w kategorii junior średniej. Zero z rekordu Amerykanina postara się wykreślić David Lopez (40-12, 23 KO), który jest niepokonany od szesnastu pojedynków. Miejscem zmagań obu pięściarzy będzie hala Auditorio Miguel Barragnan w meksykańskim San Luis.

- Jestem pewny siebie, w piątek adrenalina zacznie podskakiwać, ale to jest normalne. Jeśli zwyciężę w dobrym stylu to wiadomość pójdzie w świat. Chciałbym sobotnim występem zapewnić sobie lepsze perspektywy na przyszłość i mieć szansę zawalczenia z kimś znanym. Chętnie zmierzyłbym się z Anthonym Mundine w Australii, ale spoglądam również na Saula Alvareza i Miguela Cotto – powiedział "No Doubt".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 09-06-2011 16:18:42 
Rzeczywiście Trout jest odbierany jako taki mistrz z przypadku, ale jeśli wygra zdecydowanie z Lopezem, to może się to zmienić. Teoretycznie pojedynek Trout - Lopez jest walką weekendu, ale ja z większą ciekawością czekam na walki Kayode - Godfrey, Price - Dallas i Majewski - Upshaw.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.