ELB: MICHAŁ OLAŚ vs MICHAŁ GERLECKI

Zapraszamy na zapis pojedynku, który został rozegrany w ramach Elitarnej Ligi Bokserskiej pomiędzy klubami Fenix Warszawa i PKB Poznań. W ringu w kategorii 91 kg walczyli Michał Olaś i Michał Gerlecki. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Michała Olasia 3:0.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 09-06-2011 13:53:05 
Niezły pojedynek!Zasłużone zwycięstwo Olasia .Rywalizacja tych dwóch pięściarzy jest interesująca.To co jednak pokazali w tej walce to za mało aby zakwalifikować się na IO w Londynie.Dużo pracy przed nimi...
 Autor komentarza: maro84
Data: 09-06-2011 14:26:01 
Nie wiem kolega, czy wiesz, że Olaś to ten w niebieskim? Jeśli wiedziałeś i widziałeś zwycięstwo tego w niebieskim to proponuję zmianę okulisty. O ile mogę stwierdzić, że pojedynek w Koninie podczas finałów MP nieznacznie, ale jednak wygrał Olaś, to w tym wypadku jest to kant.

P.S. Nie jestem fanem Olasia, ponieważ robi się w około niego zbyt wiele szumy, który nie pokrywa się z jego rzeczywistymi umiejętnościami.
Fakty są takie, że chłopak ma serce i jest twardy, ale jak mantrę będę powtarzał słowa dawnych mistrzów "W boksie nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni", prędzej czy później ktoś go trafi...

W tym meczu znakomicie zaprezentował się Wojtek Sobierajski i w tym chłopaku widzę potencjał, a przed wszystkim warunki fizyczne, a zwłaszcza wzrost i zasięg ramion. Drugą stroną medalu jest to, że jak ktoś już wspomniał Igor Jakubowski został do tytułu MP dowieziony przez sędziów, bo przegrał nie tylko finał z Szeremetą, ale także półfinał z Jabłońskim.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 09-06-2011 22:59:42 
Ja sie nie interesuje boksem amatorskim,ale z ciekawosci obejrzalem ta walke.I dla mnie lepszy byl zawodnik w czerwonym.Byl aktywniejszy,zadawal wiecej ciosow,atakowal.
A wygral zawodnik w niebieskim.Niezle jaja.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 09-06-2011 23:07:15 
ja nie oglądałem tej walki do końca bo nie mam już czasu, zaraz idę spać ale do połowy tego pojedynku prowadził wg mnie zawodnik w czerwonym. to może być kant. natomiast jeżeli chodzi o Michała Olasia to interesuje mnie ten zawodnik i chociaż talentu w nim na razie nie widzę to uważam go za twardego i silnego fizycznie zawodnikia. cechy jakie on posiada przykuwają moją uwagę.
 Autor komentarza: Shadolf
Data: 10-06-2011 05:02:49 
w boksie zawodowym czasem oszukują ale czemu w amatorskim??, Zawodnik w czerwonych spodenkach wygrał walkę!
 Autor komentarza: lukasm
Data: 10-06-2011 08:27:37 
Kant to duże słowo. sam kibicuje Olasiowi ale w moim odczuciu w tej walce nie zrobił nic by wygrać tą walkę wygrać
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 10-06-2011 11:50:42 
Zdecydowanie lepszym zawodnikiem był Olaś!Gerlecki i owszem parł do przodu ale jego ciosy trafiały na bloki przeciwnika lub "pruły" powietrze!Ciosy Olasia trafiały wyrażnie w głowę przeciwnika i w tułów.Po zatym Olaś miał lepsze wyczucie dystansu,dobrze schodził z linni ciosów i kontrolował walkę!Wynik jak najbardziej sprawiedliwy!
 Autor komentarza: lukasm
Data: 10-06-2011 12:19:39 
luton aż obejrzę jeszcze raz
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 10-06-2011 14:26:04 
Dodam że Olaś w tej walce ...myśli i to dobrze myśli.Może nie jest w najlepszej formie ale ja w niego bym inwestował a nie w Gerleckiego który nie czyni postępów.Parcie do przodu i beznamiętne obijanie rękawic Olasia, to nie sposób na zwycięstwo.Gerlecki jest bardzo łatwy do skontrowania i posadzenia na deski.Oby do tego nigdy nie doszło!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.