DIAZ WOLNYM AGENTEM

Felix Diaz (9-0, 6 KO) po przejściu na zawodowstwo miał w dynamicznym tempie rozwijać swoją karierę, by jak najszybciej doczekać się walki o mistrzostwo świata. Dominikanin w czerwcu 2009 roku rozpoczął zwycięski marsz, ale do tej pory nie dostał poważnej okazji do zaprezentowania swoich nieprzeciętnych umiejętności. Wobec tego 27-latek zrezygnował ze współpracy z dotychczasowym promotorem i obecnie szuka nowych rozwiązań. 

- Mój kontrakt z German Titov Promotions dobiegł końca. Teraz jestem wolnym agentem i przyglądam się różnym możliwością współpracy. Chciałbym od tej chwili toczyć większość swoich walk na terenie Stanów Zjednoczonych. W przeciągu pół roku stoczyłem zaledwie jeden pojedynek. Powinienem napotykać na swojej drodze bardziej wymagających oponentów. Przecież jestem byłym mistrzem olimpijskim. Niebawem podejmę decyzję dotyczącą mojej przyszłości. W tej chwili jest mój czas, nie mogę tego zaprzepaścić – powiedział utalentowany Diaz. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: DAB
Data: 06-06-2011 15:16:16 
Bardzo dobrze oby ruszył z kopyta!
 Autor komentarza: liscthc
Data: 06-06-2011 15:21:58 
Oby.Bo najmłodszy nie jest,ale ma talent i mam nadzieję że się dogada z kimś poważnym.
 Autor komentarza: Mike1990
Data: 06-06-2011 22:06:55 
Niech go promuje GBP. Diaz nie jest już młody a obecnie jego kariera stoi w miejscu, więc w jego przypadku szybszy rozwój jest bardziej wskazany...
 Autor komentarza: bagheera
Data: 07-06-2011 00:48:58 
Cały dziejszy boks ;/
Mistrz olimpijski i ze słabym promotorem nie ma z kim walczyc.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.