CHAVEZ O SWOICH PRZYGOTOWANIACH

Julio Cesar Chavez Jr. (42-0-1, 30 KO) przed żadną z dotychczasowych walk nie trenował tak ciężko i tak wytrwale. 4 czerwca na Staples Center w Los Angeles 25-letni Meksykanin stanie jednak przed szansą zdobycia tytułu mistrza świata i właśnie stąd syn legendy czerpie swą motywację. Rywalem Chaveza będzie niepokonany champion federacji WBC w wadze średniej - Sebastian Zbik (30-0, 10 KO).

Od blisko dwóch miesięcy, do trzech razy w każdym tygodniu, Chavez wstaje o godzinie 6 na poranny bieg. Po śniadaniu ma chwilę dla siebie i spędza ją odpowiadając na maile. W południe jest już w Wild Card Gym, gdzie zaczyna ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe pod okiem Alexa Arizy. Później Julia przejmuje główny trener Freddie Roach, z którym Chavez współpracuje już od roku. Po lunchu młody Meksykanin pilnie przegląda kasety z nagraniami walk przeciwnika. Jego dzień kończy się między godziną dwudziestą, a dwudziestą pierwszą.

- Zmieniłem się, zapomnijcie o starym Chavezie. Chcę zostać mistrzem, więc trenuję jak nigdy dotąd. To bardzo ciężkie treningi, każdy dzień przygotowań wygląda inaczej. Pracujemy nad siłą i wszystkimi pozostałymi aspektami. Biegam, sparuję i pływam. To bardzo wszechstronny system treningowy. Jest bardzo ciężko, naprawdę daję z siebie wszystko - zapewnia 25-letni Julio.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: abrakadabrorr
Data: 29-05-2011 18:30:14 
Fotka nie dwuznaczna.
 Autor komentarza: Deter
Data: 29-05-2011 21:05:16 
Dziubek na zdjęciu niczym szalone nastolatki z wiocha.pl :)
 Autor komentarza: qciej
Data: 30-05-2011 11:20:45 
uśmiałem się przez was
 Autor komentarza: Pongsaklek
Data: 30-05-2011 14:47:42 
No Chavez,to Twoja wielka szansa,obyś czasem nie pękł jak Twój sztucznie napompowany do granic możliwości rekord ,ale Zbik to też żaden mistrz,bo co to za mistrz świata ,który niepokonał żadnego mistrza,tego nie kapuje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.