29 LIPCA POWRÓCI JUAN DIAZ

29 lipca na gali w Las Vegas powróci były mistrz wagi lekkiej Juan Diaz (35-4, 17 KO), a jego przeciwnikiem po roku przerwy będzie David Torres (21-2-2, 13 KO). Diaz ostatni raz do ringu wchodził w lipcu zeszłego roku w rewanżu z aktualnym numerem jeden wagi lekkiej Juanem Manuelem Marquezem (52-5-1, 38 KO) przegrywając wysoko na punkty. "Baby Bull" powróci na antenie ESPN w gali z cyklu Night Friday Series.

- Jestem podekscytowany i szczęśliwy z okazji powrotu na ring. Miałem rok przerwy i głód boksu wrócił. Czuję się silniejszy i wypoczęty. Wracam po to by znów zostać mistrzem - zapowiada Diaz.