HAYE MA JUŻ TAKTYKĘ NA KLICZKĘ

Mistrz świata WBA w wadze ciężkiej, David Haye (25-1, 23 KO) był pod dużym wrażeniem współpracy na linii Adam Booth (trener) i Gerge Groves (zawodnik) podczas pojedynku z Jamesem DeGale. "Hayemaker" chwali zastosowaną taktykę i uważa, że jego unifikacyjna walka z Władimirem Kliczko (55-3, 49 KO) będzie wyglądała bardzo podobnie. Ze zrozumiałych powodów Brytyjczyk nie chce zdradzać szczegółów swojej recepty na sukces, ale wraz z Boothem mają głowy pełne pomysłów.

- Z przyjemnością patrzyłem, jak taktyka nakreślona przez Adama Bootha sprawdzała się w walce Grovesa z DeGalem. Taki sam plan będę miał na Kliczkę. Mamy swoją strategię i w pełni zrealizujemy ją 2 lipca – stwierdził niepokonany w "królewskiej" kategorii Haye.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: przyczajony
Data: 25-05-2011 14:56:18 
Mieć zaplanowaną taktykę to początek sukcesu. Ale taktykę trzeba jeszcze dobrze zrealizować, a to już jest o wiele trudniejsze zadanie.
Myślę, że Władek szybkimi lewymi prostymi zniechęci Davidka. Haye ma dobry balans, ale nie bardzo dobry, skoro wyłapywał proste od starego Ruiza.
Haye ma szanse, które oceniam gdzieś na 35-40% przez KO, ale tylko do połowy walki. Potem będzie widoczna przewaga Kliczki, a Haye który bedzie skakał po ringu, robił szybkie uniki i dawał z siebie wszystko się zmęczy i coraz łatwiej będzie go obić. Uważam, że najbardziej prawdopodobnym scenariuszem to wygrana Włada przez KO od 8 rundy.
 Autor komentarza: Kubuniaa
Data: 25-05-2011 15:09:11 
Dokładnie. Zresztą Wałujew nie wydaje mi się silniejszy od Władimira a widać było jak uciekał przed Wałujewem Haye... Po pierwszym kontakcie z prawym Władimira, Haye przystopuje i zacznie się polowanie na zająca. Z tym że Władimir nie zmęczy się do 12 rundy i nie zacznie przepuszczać w końcówce ciosów jak Wałujew. ;-)

To będzie kolejna typowa walka. Rywal Władimira groźny przez pierwsze 3 rundy a później już systematyczne, schematyczne i doktorskie obijanie prostymi i prawym. No i Władimir kolejny pas w garści. ;)
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 25-05-2011 15:09:11 
Na jakies porywajace wymiany nie licze ,ale mam nadzieje ze taktyka Haye okaze sie skuteczna jak Grovesa i dostarczy nie mniejszych emocji niz Groves vs DeGale.Z drugiej strony Haye jest nieprzewidywalny i ciezko wyczuc jak sie zaprezentuje i Kliczko tez moze miec problem z rozpracowaniem Davida i w elemencie zaskoczenia upatruje jego szanse
 Autor komentarza: Mats
Data: 25-05-2011 15:16:55 
Ja myślę, że to nie będzie ofensywna taktyka. Jeżeli pojedynek będzie trwał 12 rund to David może ukraść 2, może 3 rundy. Jedyna szansa dla Haye'a to KO, chociaż dla mnie jest to mało prawdopodobne.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 25-05-2011 15:17:42 
Ja jednak liczę na...a jak lewy prosty!Myślę że dziś Władzia to 100%profeska,więc nie wydaje mi się żeby "pkorny"go czymś zaskoczył.Wielu uważa Braci za nudziarzy,a ja wręcz odwrotnie,lubię tą ich żelazną taktykę,konsekwencje i dyszle.Pożyjemy zobaczymy jak to będzie,ale ja to tak widzę!
 Autor komentarza: liscthc
Data: 25-05-2011 15:18:36 
Pokorny miało być
 Autor komentarza: PrimoCarnera
Data: 25-05-2011 15:55:16 
Jasne! David Gaje vel Wielka Jadaka dostanie w 12 w nocha jak obiecał Naznaczonyj vel Napromienowanyj z Semipałatyńska (Poligon Atomowy CCCP) Wołodymir i bedzie kuniec a koszulki i odciete głowy nie pomogą.....podziekował
 Autor komentarza: hazmat
Data: 25-05-2011 17:12:49 
David ma talent bokserski, ale pajac z niego pierwsza klasa. Możliwe, że klepie jęzorem ze strachu bo Władimir to drwal jakich mało i Haye może skończyć źle. Trzeba pamiętać, że i ślepej kurze udaje się czasem znaleźć ziarenko więc niespodzianka też jest możliwa.
 Autor komentarza: canuck
Data: 25-05-2011 17:32:52 
Zobaczymy taktyke Haye, po pierwszym silnym prawym prostym albo sierpowym Wladka. Taktyka Haye sie natychmiast zmieni, bo zrozumie ze Dr. Stalowy Mlot zamierza przeprowadzic operacje plastyczna jego twarzy polaczona z badaniami innych czesci jego ciala.

W takim przypadku najlepiej jest uciekac jak najdalej od Doktora!
 Autor komentarza: dzejmsblant
Data: 25-05-2011 17:33:26 
licze ze pyskaty dostanie taki oklep o jakim sie najstarszym goralom nie snilo i bedzie mogl zakonczyc swoja 'kariere' w wadze ciezkiej. na leczenie i tak mu na pewno starczy. a jakby obaj z tomkiem przegrali to marzy mi sie ich pojedynek, to by byla prawdziwa bomba haye-adamek o 3 miejsce w dywizji ciezkiej.
 Autor komentarza: up300
Data: 25-05-2011 18:30:14 
Tak naprawdę, to obojętne kto wygra tą walkę, bo prawdziwymi zwycięzcami będą kibice boksu. Po pierwsze z powodu takiego, że spotyka się dwóch czołowych zawodników w tej wadze, a po drugie porażka każdego z nich wniesie coś innego:) Jeżeli wygra Haye, to spełni swoje zadanie ożywienia wagi ciężkiej i w końcu zacznie sie coś dziać:) Jeżeli wygra Władymir, to ukryci ryja pyskaczowi i to też zawsze będzie jakiś plusik dla boksu:P
Osobiście stawiam na jakiś dobry prawy sierp Haya przy którymś klinczu i dechy Władymira:)
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 25-05-2011 22:23:13 
Walka Haye-Adamek to było by coś...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.