W SOBOTĘ DRUGA KOLEJKA ELITARNEJ LIGI BOKSERSKIEJ

Elitarna Liga Bokserska (ELB), która rozpoczęła swoje rozgrywki 30 kwietnia br., zyskuje sobie systematycznie coraz więcej zwolenników.  Wspomniane rozgrywki oferują bowiem kibicom boksu amatorskiego w Polsce rywalizację czołówki, aktualnie najlepszych, polskich pięściarzy. Pierwsze dwa spotkania - w Wałczu i w Warszawie - pokazały, że boksowanie w kaskach - na zasadach amatorskich - jest dla polskiego kibica nie mniej interesujące, niż rywalizacja najlepszych w kraju profesjonałów.

W najbliższą sobotę liga stanie przed szansą przekonania do siebie kolejnych kibiców. Na dwóch ringach - w Wałczu i Poznaniu - dojdzie do ciekawych konfrontacji. W pierwszej zmierzą się zespoły, które w inauguracyjnej ligowej kolejce poniosły porażki, czyli PKS Bukowina Wałcz i KS Fenix Warszawa, a w drugiej - absolutnym klasyku - dojdzie do rywalizacji faworytów do drużynowego mistrzostwa Polski - PKB Poznań i BKS Hetmana Białystok.

Wszystkich kibiców dobrego boksu już dzisiaj zapraszamy do Hali Gimnazjum nr 2 w Wałczu (początek zawodów o godz. 19.00 - wstęp wolny!) oraz Hali CR AWF przy ul. Droga Dębińska10c w Poznaniu (początek zawodów od 16.00 - wstęp: 10 złotych). Oba spotkania ligowe pokażemy na żywo na www.live.bokser.org.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wojak1
Data: 17-05-2011 23:53:15 
Mam pytanie do redakcji czy to prawda ze bokser org płaci zawodnikom 200 złoty startowego? Jeśli tak to wielkie brawo teraz kluby po pare złoty i liga sie utrzyma juz jako kibic zacieram ręce!!!
Moze w przyszłym roku bedzie jeszcze +1może2 ekipy to wogole bedzie fajnie
 Autor komentarza: bagheera
Data: 18-05-2011 00:42:41 
Popieram w 100 proc . Fajna idea . Zresztą każda ratująca i promująca boks amatorski jest obecnie warta wspierania .
 Autor komentarza: Kopyto
Data: 18-05-2011 02:12:15 
Bardzo w porządku, popieram.
 Autor komentarza: redakcja (Redaktor bokser.org)
Data: 18-05-2011 09:40:58 
@Wojak1

Portal bokser.org nie jest współorganizatorem ligi czy jej współwłaścicielem, a jedynie patronem medialnym, którego zadaniem jest ją jak najlepiej wypromować.

W redakcji boksu amatorskiego bokser.org jest Leszek Dąbrowski, który jest współorganizatorem ligi, i jednym z jego zadań jest pozyskanie pieniędzy dla boksujących chłopaków. Także to nie bokser.org załatwia wypłaty dla pięściarzy, lecz Leszek Dąbrowski, który między innymi współpracuje z bokser.org, i to jemu się należą słowa uznania.

Tymczasem, liga rodzi się w bólach, jak będzie w przyszłości nie wiadomo, ale zrobimy wszystko aby pomóc tej oddolnej inicjatywie.
 Autor komentarza: Wojak1
Data: 18-05-2011 10:44:37 
W takim razie wielkie brawa dla pana Leszka z takimi tradycjami bokserskimi w polsce musi byc liga i fajnie ze ktos z własnej inicjatywy wyklada takie pieniadze traz jeszcze z 2 takich po 200złoty da dla zawodników i bedzie ok a najgorzej jest na poczatku trzymam kciuki!!!!
 Autor komentarza: punch
Data: 18-05-2011 11:34:27 
W takim razie słowa uznania :). Szacunek wielki dla Pana Dąbrowskiego. Pozdrawiam.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.