WKS SOKÓŁ PIŁA

Redakcja, Materiał własny

2011-05-17

Jakiś czas temu pisaliśmy o warunkach w jakich przyszło trenować zawodnikom klubu bokserskiego WKS Sokół Piła, którego gwiazdą jest tegoroczny mistrz polski juniorów oraz seniorów Dawid Michelus. Był okres, w którym bokserzy nie mieli w ogóle gdzie trenować, a jedyną formą treningu były ogólne ćwiczenia na świeżym powietrzu. W chwili obecnej zawodnicy Sokoła trenują w oczekiwaniu na nową halę, która jest w trakcie remontu. Treningi odbywają się w garażu z dwiema wydzielonymi częściami, w którym kiedyś znajdował się warsztat samochodowy. Mimo ekstremalnych warunków nikt nie narzeka, dało się zauważyć wielkie zaangażowanie do ciężkiej pracy zawodników jak i zawodniczek, co się przekłada na sukcesy odnoszone na ringach amatorskich w kraju jak i za granicą.

Prezentujemy zdjęcia z treningu, który prowadzili zastępcy głównego trenera Sławomira Nowickiego, Arkadiusz Tobera oraz Jarosław Piotrowski. Na zdjęciach, oprócz Dawida Michelusa, widać też jego o 4 lata starszego brata - Tomasza Michelusa, medalistę Światowych Igrzysk Sportów Walki Pekin 2010 oraz 4-krotnego mistrza Polski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dawid Michelus ze swoją partnerką życiową - Karoliną Miętką. Karolina, podobnie jak jej chłopak, również boksuje, jest mistrzynią Polski.