CINTRON, KOROBOW I LEE NA GALI RIOS vs ANTILLON

9 lipca w Home Depot Center dojdzie do mistrzowskiej gali z udziałem Brandona Riosa i Urbano Antillona. Stawką tego pojedynku będzie tytuł czempiona WBA w kategorii lekkiej. Ponadto na znanym głównie z tenisowych rozgrywek obiekcie zaprezentuje się trzech innych pięściarzy.

Po raz trzeci w tym roku wystąpi Matt Korobow (15-0, 9 KO), mańkut na stałe mieszkający na Florydzie. Wielu fachowców twierdzi, że jego kariera nie rozwija się najlepiej, a Rosjanin ma już 28 lat.

Po ponad rocznej przerwie do boksu powróci mocno bijący Kermit Cintron (32-3-1, 28 KO). Ostatnią okazję do zaprezentowania się między linami Portorykańczyk otrzymał w maju 2010 roku i przegrał z Paulem Williamsem. Szansę pokazania się otrzyma ponadto młody Mike Lee (5-0, 3 KO) z Chicago.

Promotorem tego wydarzenia jest Bob Arum i jego Top Rank, a za transmisję odpowiedzialna będzie coraz mocniej licząca się na bokserskim rynku telewizja Showtime.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: eskadra
Data: 17-05-2011 09:47:36 
Zastanawiam się nad tymi przerwami dlaczego to tyle trwa ? Kermit rok nie walczył i nie było to przez jakies brutal KO wiec nie musial sie odbudowywac psychicznie , super mlody nie jest ,a kazda walka to jakas kasa ,a tej nie ma za duzo jak na realia zarobków tych najlepszych w USA, powinien walczyc choćby dla trzymania formy
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 17-05-2011 09:55:55 
porazki z Margarito swoje zrobily..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.