WALKER O WYGRANEJ NAD BUTLEREM

Po fatalnej serii trzech kolejnych porażek Travis Walker (36-6-1, 28 KO) odbudowuje swoją pozycję w wadze ciężkiej. Najpierw wypunktował w lutym Darnella Wilsona, a w miniony weekend pomimo słabego początku uporał się z Alonzo Butlerem (28-2-1, 21 KO). Travis już w pierwszym starciu leżał na deskach, a mimo tego powstał i boksując z dystansu, dzięki dobrej pracy nóg, pokonał Butlera po dziesięciu rundach stosunkiem głosów dwa do remisu - 93:93, 94:89 i 96:92. Tym samym 32-letni Amerykanin zdobył wakujący pas NABA USA.

- Przeczekałem aż zaproponuje wszystko co ma, a potem wziąłem się za niego. Już w pierwszej rundzie rzucił mnie na deski, lecz wstałem i dalej robiłem swoje. Po prostu wiedziałem, że muszę to wygrać. Używałem lewego prostego, miałem wysoko podniesione ręce i skoncentrowałem się na obijaniu jego korpusu - komentował zaraz po walce Walker.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WARIATOO
Data: 17-05-2011 15:25:31 
Powienien walczyc z Arreolą rewanż,,Zobaczyłbym go chętnie z Albertem
 Autor komentarza: Saito
Data: 17-05-2011 16:02:52 
Walker wziął się ostatnio za siebie. Wreszcie zaczyna boksować i nie rzuca się tak z cepami od pierwszej rundy jak dawniej. Niestety dla niego już za późno na cokolwiek. Po kilku porażkach ze średniakami z prospekta stał się ekskluzywnym journeymanem i to się już nie zmieni.
Travis ma to szczęście że słynie z silnego ciosu między innymi przez zafundowany knockdown Arreoli czy rzekome powalenie Vitka na sparingu. Dzięki temu jego nazwisko jest dosyć znane i może liczyć na jakieś dobrze płatne walki. Ale poza silnym ciosem ciężko już mówić o jakiś zaletach Walkera.. za to należy wymienić jego największą wadę czyli szklaną szczękę, która praktycznie przekreśla jego szansę na wychodzenie bez szwanku z walk z czołówką (poza Chagaevem, z którym dał dosyć wyrównaną walkę nie będąc na deskach ani razu).
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.