PÓŁFINAŁY TURNIEJU IM. ROBERTA KOPYTKA

Dzisiaj odbyły się półfinałowe walki VI Międzynarodowego Turnieju im. Roberta Kopytka w Jaworznie. Na zaproszenie Jawor Teamu odpowiedziały wszystkie zaproszone drużyny które w licznej obsadzie pojawiły się na Osiedlu Stałym w Jaworznie. Przyjechały również trzy zagraniczne ekipy: z Ukrainy, Kosowa i czeskiej Ostrawy. Z polskich ekip pojawiły się drużyny: Hetmana Zamość, Gierałtowic, Mysłowic, Myszkowa, Knurowa, Jastrzębia, Częstochowy, Kielc, Górnika Wieliczka, Wisły Kraków, Kleofasa Katowice, Rybnika, Ostrowca Świętokrzyskiego, Tarnowa, Ożarowa, Żywca, Sosnowca, Łodzi, Tychów, Rudy Śląskiej oraz Busko-Zdroju.

Do Jaworzna przybył także były kolega z drużyny i serdeczny przyjaciel Roberta, Fiodor Łapin, wraz z wychowankami Grzegorzem Proksą i Kamilem Młodzińskim. Otwarcia turnieju dokonała żona Roberta - Małgorzata Kopytek wraz z Andrzejem Filipkiem, prezesem Śląskiego Związku Bokserskiego, który wręczył licencjat  świeżo upieczonemu sędziemu AIBA Maciejowi Trojanowi z Jaworzna.

W dzisiejszym dniu mogły się spodobać publiczności pojedynki Tokarza (BKS Concordia Knurów), który pokonał jednogłośnie na punkty Kraczałę z Kleofasa Katowice. Dobrą walkę stoczył Huzior (Mysłowice), pokonując Porębskiego z Sosnowca. Sensacyjnie zakończył się pojedynek mistrza Polski juniorów Rzadkosza (Wisła Kraków), który zdecydowanie uległ na punkty Parzęczewskiemu z Częstochowy. Krzysztof Kopytek (Jawor Team) stoczył bardzo ładną walkę pokonując Dywala (Ożarów)  przez RSC.

Ciekawie zapowiadają się jutrzejsze finały, które od godz. 10.00 zakończą VI MTB im. Roberta Kopytka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 15-05-2011 00:26:34 
Cooo? Proksa wychowankiem Łapina?! Hahahaha, gdyby tak było, to do dzisiaj boksowałby 4-rundówki u Wasyla, obijając gości z rekordami w stylu 2-20-1.
 Autor komentarza: bokser111
Data: 15-05-2011 00:57:03 
Z wychowankami Kopytka, a Fiodor to kolega z drużyny.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.