PAVLIK: JESTEM GOTOWY NA WIELKIE WALKI

Kelly Pavlik (37-2, 32 KO) uważa, że dziesięciorundowy pojedynek z niepokonanym wcześniej Alfonso Lopezem (21-1, 16 KO) w pełni przygotował go do powrotu na szczyt. W sobotnią noc na gali w Las Vegas "Duch" pokonał mniej doświadczonego rywala decyzją sędziów dwa do remisu.

Po walce były mistrz wagi średniej przyznał, że przez pierwszych kilka odsłon czuł się mocno zardzewiały, ale z czasem radził sobie coraz lepiej i jest zadowolony z występu.

- Chciałbym od razu stoczyć wielką walkę - oświadczył 29-letni Pavlik. - Mogę bić się z Bute, Frochem albo innym czołowym pięściarzem. Wiem, że Froch i kilku innych zawodników uczestniczy w turnieju, ale właśnie z nimi chciałbym walczyć. Pojedynek z Lopezem był dobry na powrót, ale teraz, gdy zrzuciłem już cały ten kurz i nie czuję się zardzewiały, chciałbym zmierzyć się z kimś naprawdę mocnym w wielkiej walce.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MAVERICK
Data: 09-05-2011 22:41:58 
nic nie pokazalaes w tej ostatniej walce wedlug mnie powinien byc remis
 Autor komentarza: DAB
Data: 09-05-2011 22:53:08 
Wg. Mnie wygrał a zauważ ,że jego przeciwnik to chłopak walczący o swoją bokserską przyszłość.Waleczny dla którego była to olbrzymia szansa ale i test.Ja to zwycięstwo traktuję bardzo poważnie ponieważ uważam że Lopez będzie jeszcze nie raz toczył wyrównane boje z najlepszymi.Kelly atakowany się gubi to mnie zaskoczyło in minus.
 Autor komentarza: Maynard
Data: 09-05-2011 23:20:41 
Oj, jeszcze trochę mu brakuje. Powinien jeszcze raz spróbować się w 10-rundowej walce z kimś w rodzaju Lopeza. A tu wygląda to na próbę wywalczenia sobie dużej wypłaty dzięki znanemu nazwisku.
 Autor komentarza: Emilio
Data: 10-05-2011 00:02:06 
Może sie pozbiera, bo potencjał ma spory... Jest tez wojownikiem co udowodnił w pierwszej walce z Taylorem. Taylor po walce z Pavlikiem nigdy sie nie pozbierał...
 Autor komentarza: przyczajony
Data: 10-05-2011 00:49:18 
Jak dla mnie nie jest gotowy na wielkie walki. Wielkie walki z najlepszymi będzie przegrywać i koniec kropka.
 Autor komentarza: Emilio
Data: 10-05-2011 01:26:54 
Ja bym go z takim Frochem nie skreślał. "Kobra" jest jeszcze bardziej schematycznym bokserem niż Pavlik. Jeśli bedzie sie solidnie przygotowywał to ma szanse wygrac np z Frochem.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 10-05-2011 07:24:33 
Moim zdaniem z Lopezem wygrał nieznacznie.Przychylam się do opinii że jeszcze jedna walka by mu się przydała przed ewentualną walką o najwyższe cele.Lopez zaskoczył mnie pozytywnie,niezła szybkość,ambicja i brak zbytniej asekuracji.To może być dla niego przepustka do niezłych walk.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.