POZNALIŚMY AMATORSKICH MISTRZÓW ROSJI

W dniach 23-30 kwietnia w mieście Ufa (stolica Baszkirii) odbywały się amatorskie mistrzostwa Rosji seniorów w boksie. Na starcie stanęła niemal cała czołówka, a sam turniej był pierwszą wewnątrzrosyjską kwalifikacją do kadry olimpijskiej.

Największą sensacja turnieju była półfinałowa porażka na punkty (9-14) aktualnego mistrza Europy wagi średniej, Artema Czebotariewa a Dmitrijem Biwolem, który z kolei w finałowej walce uległ (9-13) Maksimowi Koptjakowowi. Również w półfinale przegrał inny mistrz Europy z Moskwy, Eduard Abzalimow, który boksując tym razem w wyższej kategorii wagowej (56 kg) nie sprostał (7-13) rutynowanemu Sergiejowi Wodopjanowowi.

Mistrzami Rosji AD 2011 zostali (w kolejności wag): Dawid Ajrapetjan, Misza Alojan, Sergiej Wodopjanow, Albert Selimow, Aleksander Soljanikow, Andrej Zamkowoj, Maksim Koptjakow, Egor Mechoncew, Artur Beterbijew (na zdjęciu) i Sergiej Kuzmin

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: DarthMar
Data: 04-05-2011 18:04:57 
Kochana Redakcjo,proszę o jakieś walki z tych Mistrzostw Rosji do obejrzenia.Idę o zakład,że walki finałowe i nie tylko były perełkami boksu amatorskiego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.