KTO DLA MŚCICIELA?

Po półrocznej przerwie w występach po ciężkim nokaucie z rąk Sergio Martineza ostatecznie na 9 lipca ustalono datę powrotu na ring Paula Williamsa (39-2, 27 KO). Choć "Mściciel" nie popisał się w listopadzie ubiegłego roku, to włodarze stacji HBO nie zrezygnowali z jego usług i dali mu kolejną szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności.

Zaczęto także szukać potencjalnego rywala dla Williamsa i są już dwaj poważni kandydaci. Pierwszy z nich to niedawny pretendent do tronu IBF wagi junior średniej Deandre Latimore (22-3, 17 KO), a drugi to sensacyjny pogromca Jamesa Kirklanda z zeszłego miesiąca, a przy okazji były mistrz świata - Nobuhiro Ishida (23-6-2, 8 KO). Prawdopodobnie więc jeden z tej dwójki stanie w lipcu naprzeciw Williamsa (na zdjęciu) w jego powrotnym pojedynku w limicie kategorii junior średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 04-05-2011 07:46:36 
Silnie bijący Latimore byłby dla Williamsa bardzo groźnym rywalem, zwłaszcza w pierwszej walce po nokaucie z rąk Martineza. Sądzę więc, że walkę "na przetarcie" Williams stoczy z Ishidą.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.