SNARSKI WZRUSZONY OLIMPIADĄ MŁODZIEŻY

- Cieszę się, że zostałem doceniony i jako gość honorowy zaproszony do Sokółki. To jest święto sportu młodzieżowego. Pamiętam swoje początki i troszkę łezka się w oku zakręciła - wspominał Dariusz Snarski, który jako gość honorowy pojawił się na XVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Boksie.

- Przyjechałem tu z żoną i córką, z której jestem bardzo dumny. Sport stał się również jej pasją, aczkolwiek wybrała inna dyscyplinę. Chciałbym się pochwalić jej ostatnim osiągnięciem (sama jest nieśmiała i tylko się uśmiechała w trakcie naszej rozmowy), otóż w XVII Biegu Przełajowym na 1000 metrów z okazji Dnia Ziemi i Dnia Olimpijczyka w Białymstoku w kategorii kadetów startując z Klubu MKS Juvenia Białystok wywalczyła, choć powinno się powiedzieć wybiegła, cenny złoty krążek - mówi rozradowany "Snara".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tomasz1291
Data: 02-05-2011 19:25:07 
dariusz snerski jako gość honorowy.... bez komentarza
pewnie nikt inny nie przyjął zaproszenia heheheh
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 02-05-2011 21:39:58 
Całkiem fajniusia ta Pana córka ;)
 Autor komentarza: kamiiileeek
Data: 06-05-2011 05:07:39 
koleś jakbyś nie wiedział było zaproszonych dużo znanych osób i większość z nich przyjechało by oglądać walki młodych bokserów także jak nie masz pojęcia o niczym to lepiej sie nie odzywaj nastepnym razem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.