ALEKSIEJEW I KURZAWA W HAMBURGU

Swego czasu Aleksander Aleksiejew (20-2, 18 KO) uważany był za wschodzącą gwiazdę i przyszłego dominatora kategorii cruiser. Poniósł jednak dwie bolesne porażki przed czasem i ludzie przestali w niego wierzyć do tego stopnia, że stracił nawet pracę w grupie Universum. Szybko podpisał za to umowę ze stajnią EC Box Promotion i w ubiegłym miesiącu zastopował DeAndreya Abrona, udanie debiutując pod banderą nowego pracodawcy.

Aleksiejew kolejny pojedynek stoczy 11 czerwca w Hamburgu i choć nie poznał jeszcze nazwiska rywala ani stawki potyczki, to wie już na pewno, że zaboksuje na dystansie dwunastu rund. W ostatnim zestawieniu federacji WBO Aleksander zajmuje jedenastą pozycję.

W Hamburgu wystąpi również inny zawodnik dywizji junior ciężkiej - Kai Kurzawa (25-4, 17 KO). Jego celem będzie zrewanżowanie się Arminowi Dollingerowi (21-1, 8 KO) za przypadkową jego zdaniem porażkę przed czasem (TKO 2) ponad dwa lata temu. Przypomnijmy przy okazji, że Dollinger jedyną porażkę poniósł z rąk naszego Aleksa Kuziemskiego, który zastopował go czternaście miesięcy temu w piątym starciu. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.