KOSTECKI: GDYBY NIE RODZINA, NIE WYSZEDŁBYM Z KRYMINAŁU ŻYWY

Michał Dzida: Jak na to zareagowałeś na wiadomość, że nie dojdzie do twojej walki z Erdeiem?
Dawid Kostecki: Jeszcze mam nadzieje, że coś jednak z tego będzie. To byłaby wielka szansa, mam nadzieje, że pojawi się jakiś sponsor. Chodzi generalnie o kasę. Taka walka to było by coś więcej niż pieć walk mistrzowskich w Polsce!

- Jak forma?
DK: Trenuje cały czas, jestem w niezłym gazie. Na samą wiadomość, że mogę dostać taką szanse, przybyło mi ze 40 procent mocny na treningach na siłowni. Ludzie, którzy ze mną trenowali i starali się nadążyć to rzygali, bo nie mogli tego wytrzymać. Zobaczę co będzie, jak nie 4 czerwca w USA, to na pewno 25 czerwca będę walczył w Rzeszowie.

- Z więzienia wyszedł Artur Szpilka – ty masz podobnie doświadczenia.
DK: Tak. Artur to mój przyjaciel - jesteśmy w kontakcie. On jest mocny psychicznie, a przede wszystkim ma zajebisty talent i to jest najważniejsze. Jestem wkurwiony na to, bo system resocjalizacyjny w Polsce to bzdura, nie powinni byli go zamykać. On ma charakter przywódcy - lidera, napewno sobie poradzi, ma jeden cel - znów boksować i w przyszłości zdobyć tytuł mistrza świata.

- Co mu poradziłeś?
DK: Ciężko jest tu mówić o radach. Wszystko tak naprawdę zależy od człowieka. Mnie trzymała myśl o powrocie do rodziny. Gdyby nie rodzina, żywy z kryminału bym nie wyszedł. Tacy ludzie jak my zawsze sobie w życiu poradzą, cokolwiek byśmy w nie robili.

Rozmawiał Michał Dzida

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: DAB
Data: 26-04-2011 19:54:11 
Rozsądnie prowadzony szpilka to mistrz H.W w przyszłości.Takiego talentu u Wasilewskiego jeszcze nie było.Teraz Wasyl niech pokarze możliwości i jak innych wywinduje go w rankingach i czekam na walkę o tytuł za kilka lat.Jak chłopak się w jakieś bagno nie wpieprzy
 Autor komentarza: OjciecTadeusz
Data: 26-04-2011 19:57:24 
Kasy nie maja? Wasyl popros doloze na bilet lotniczy. Moze leciec sam bo Eljektryczny i tak nic nie robi w narozniku...
 Autor komentarza: OjciecTadeusz
Data: 26-04-2011 20:01:02 
Ale jak na sedziow zbieracie to nie daje. Nie chce by bylo dobrze, a uczciwie :D
 Autor komentarza: valmont
Data: 26-04-2011 20:26:58 
DAB co do Szpilki to jest duża doza prawdopodobieństwa, że się w jakieś bagno wpieprzy oczywiście tego mu nie życzę. Zgodzę się jednak, że jest największym w ogóle talentem występującym pod skrzydłami p. Wasilewskiego, ale czy na miarę mistrza świata wagi ciężkiej? Wątpię, aczkolwiek chciałbym się mylić zresztą czas wszystko zweryfikuje.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 26-04-2011 20:43:02 
dab
za wczesnie wyrokować na temat szpilki , talent jest , to nie podlega dyskusji ale scenariuszy w przypadku szpilki tysiące , na razie czeka go ostry trening i zbijanie wagi , póżniej sporo sparingów i walk do nabrania doświadczenia , wazne jaka ma psychikie jak bedzie mocny i znajdzie swojego mentora któremu da się poprowadzić może byc pociechą kibiców n awiele lat , kim byłby tyson bez Cus D'Amato
co do cygana chętnie zobaczyłbym go w walce z erdeiem , w końcu zweryfikowały by sie jego miejsca w rankingach
 Autor komentarza: tutankhamon
Data: 26-04-2011 20:45:19 
Ja też uważam, że system resocjalizacyjny w Polsce to bzdura. Za zespołowe pobicie Bogu ducha winnego chłopaka nie powinno iść się do ciupy. Podobnie jak za sutenerstwo i dilerkę. Co za straszny kraj...
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 26-04-2011 20:47:31 
O kasę chodzi? A nie czasem o problemy z prawem i problem z przekroczeniem granicy? :)))
 Autor komentarza: Hugo
Data: 26-04-2011 20:48:07 
Grupa Wasilewskiego musi radykalnie zmienić sposób działania. Trzeba wypychać zawodników na wszelkie możliwe gale w Niemczech, W. Brytanii, a nawet w Rosji. Skoro taki journeyman jak Rusiewicz dostaje ciekawe oferty, to nie sądzę, żeby był problem ze znalezieniem przeciwnika dla Kosteckiego, Kołodzieja i innych. Oczywiście to jest ryzyko narażenia się na przekręty, ale takie ryzyko trzeba podjąć. Jak się znokautuje przeciwnika, to żaden przygotowany szwindel nie zadziała.
 Autor komentarza: HeadCrusher
Data: 26-04-2011 20:51:55 
Trochę wstyd, że tacy zawodnicy jak Kostecki i Szpilka reprezentują Polskę ale przynajmniej na arenie krajowej...

Może i system resocjalizacyjny jest do kitu (bo więźniowie zamiast np pracować to siedzą i nic nie robią) ale są to inne argumenty niż te Kosteckiego.

Kostecki jak i Szpilka to fani JP więc czego się po nich spodziewać? Wiocha jakiej nigdy w Polskim boksie nie było...
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 26-04-2011 21:12:58 
Wiedząc iż Szpila to wielki talent Wasilewski oraz Eljektriczny Fjodor postanowili go zrozumieć i rozważają po pół roku odsiadki - tak dla poznania środowiska i przeżyć Szpili. Potem będzie wiadomo, że ljewy i prjawy prosty to przyszłość Szpili, którymi wroga przyszpili każdej chwili!
 Autor komentarza: krzysiek34
Data: 26-04-2011 21:13:48 
Jaka szkoda że nie dojdzie do walki z Erdeiem . Oklepałby Kosteckiemu ten ........ łeb. Może zaraz dostanę ostrzeżenie ale faktycznie KP zaczyna przypominać grupę kryminalistów. Każdy ma prawo za mlodu zbłądzić ale też powinien wyciągać z tego wnioski. Niestety KP to zbitek "git ludzi".
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 26-04-2011 21:19:36 
HeadCrusher,
co ty pieprzysz, jaki wstyd, oni przede wszystkim reprezentuja siebie a Polska to jedynie kraj w ktorym sie urodzili. Mamy i mistrzow olympijskich ktorzy siedizeli w wiezieniu. Bardzo wielu piesciarzy mialo do czynienia z prawem, chocby slynny Hopkins czy Kirkland, bardzo dluga lista. To generalnie nie jest sport dla grzecznych ludzi, dac komus w gebe nie kazdy potrafi, ogladaj sobie zawody brydzowe lub szachowe tam znacznie wiecej znajdziesz intelektualistow.
 Autor komentarza: pyra90
Data: 26-04-2011 21:22:36 
Kostecki to plebs społeczny w końcu reprezentuje JP, zupełnie jak zbuntowany i zakompleksiony nastolatek
mimo odsiadki nie zmądrzał .
 Autor komentarza: Razparuk
Data: 26-04-2011 21:27:47 
Kostecki bedzie klepał bumy do konca kariery.Jak dostanie szansę walki o tytuł lecz od każdego klasowego rywala dostanie oklep. Tyle w temacie
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 26-04-2011 21:41:24 
Kostecki swoje szczyty już osiągnął i więcej już nie wyboksuje, a co do szpilki... dla mnie nic jeszcze nie pokazał po za jednym że w głowie zamiast mózgu ma kupę g**na. Ktoś kto się szczerzy jaki to twardy jest bo pokazał w kryminale że jest kozak, to dla mnie szczyt głupoty i mogę się założyć że trafi do pierdla w przyszłości.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 26-04-2011 21:42:50 
Kostecki jest dobry na polskie podworko ,robi fajne miny itd.A Szpilka mam nadzieje sie ogarnie .w niewoli byl za sprawe z przed kilku lat teraz jest starszy,zasmakowal wieziennego chleba i napewno przemyslal to i owo.Zreszta Wasyl pare zloty juz w niego wpompowal i ktos bedzie trzymal na nim oko.Cza pokaze co z niego wyrosnie
 Autor komentarza: HeadCrusher
Data: 26-04-2011 21:55:22 
"Bardzo wielu piesciarzy mialo do czynienia z prawem, chocby slynny Hopkins czy Kirkland, bardzo dluga lista. To generalnie nie jest sport dla grzecznych ludzi, dac komus w gebe nie kazdy potrafi, ogladaj sobie zawody brydzowe lub szachowe tam znacznie wiecej znajdziesz intelektualistow."

Problem w tym, że Hopkins czy Kirkland chcieli się zmienić, odpokutowali swoje grzechy i nie wchodzą do ringu przy muzyce "JP 100%".
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 26-04-2011 22:02:43 
KP = Korupcja i Patologia
 Autor komentarza: DAB
Data: 26-04-2011 22:07:42 
Psychika Szpilki stwierdza sama w sobie.Jeśli odda się w pełni miłości do boksu będzie mistrzem świata jestem przekonany.Jeśli nie będzie bandytą i źle skończy życzyłbym pierwszą wersję jemu i sobie.Bo jak w coś pójdzie to na całego
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 26-04-2011 22:09:04 
"To generalnie nie jest sport dla grzecznych ludzi" - gówno prawda - popatrzmy na najsłynniejszy bokserów HW od wojny!

Joe Louis, Marciano, Patterson, Ali, Foreman, Frazier, Holmes, Lennox, Bracia Kliczko...wszystko prawi obywatele! (może Foreman jako nastolatek miał drobne grzeszki), niektórzy z nich to wręcz wzory do naśladowania.
 Autor komentarza: Nightmar3
Data: 26-04-2011 22:09:27 
Co on tam się przejmuje że do walki nie dojdzie młody jest jak dobrze pójdzie to do końca następnej dekady dostanie swoją szansę. Musi być cierpliwy i ograniczać się w działalności poza ringowej.
 Autor komentarza: DAB
Data: 26-04-2011 22:14:45 
StonkaKartoflana
Niegrzecznych nie znaczy nie prawych.Każdy z nich miał swoje fanaberie i miewał odpały, każdy z wybitnych aczkolwiek cygan sobie schlebia jeśli miałby się w takim towarzystwie stawiać.Mistrzowie zawsze mieli charakter ale żeby w tym świecie być prawym, mieć swoje zdanie i odnieść sukces też trzeba go mieć, budzić szacunek i mieć psychologiczną przewagę nad większością.
 Autor komentarza: tutankhamon
Data: 26-04-2011 22:20:12 
Stonka to były inne czasy. Tamci ludzie trenowali jak szaleni, boks był dla nich prawdziwą pasją i szansą na wyjście z biedy. Dla ludzi z KP boks to taki dodatek do szpanu. Taki trochę lepszy lans: tu zajadę sobie na walkę limuzyną, porobię głupie miny, obiję 40 bumów i będę git.
A już Wasilewski rozwalił mnie po wyjściu Szpilki z pierdla mówiąc, że ten wyhodował górę mięśni, bo tak zawzięcie trenował:) Kto choć trochę liznął sportu w życiu, ten wie jak ten trening wyglądał, i że z boksem to miało niewiele wspólnego. Ja osobiście jeszcze nie widziałem boksera, który startując z 90 kg po katorżniczym treningu wynosi 125:D
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 26-04-2011 22:25:10 
Ciekawe jak wygladaja nogi szpilki,bo wiezienni kulturysci przewaznie maja duze bary itd a nogi jak patyki
 Autor komentarza: AnanRukan
Data: 26-04-2011 22:26:07 
KP = Kryminał Promotion
 Autor komentarza: DAB
Data: 26-04-2011 22:28:13 
Przeważnie nie znaczy zawsze zależy z kim trenował są i tacy co znają się doskonale na treningu a są za murami więzień,wielu także zapaśników bo oni często się wiążą ze światem szemranym.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 26-04-2011 22:35:36 
tutankhamon jakie inne czasy??? przecież podałem też przykłady bokserów obecnie aktywnych!!
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 26-04-2011 22:36:09 
DAB,,, wiadomo ze tam sa rozni ludzie ,ale czy warunki wiezienne pozwalaja sie rozwinac,bo silownie to on widzial z daleka.
 Autor komentarza: tutankhamon
Data: 26-04-2011 22:40:03 
O cholera! Joe Louis, Marciano, Patterson, Ali, Foreman, Frazier, Holmes, Lennox... Stonka, kiedy oni walczą? I dlaczego nie ma ich w rankingach? Świat się wali;) Przyjarałeś sobie na wieczór?;)
 Autor komentarza: tutankhamon
Data: 26-04-2011 22:41:10 
A tak poważnie, z aktywnych podałeś tylko Braci K. Ja odnosiłem się do całości Twojego wpisu. Pozdrawiam:)
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 26-04-2011 22:42:07 
DAB - chodziło mi właśnie o to że bokserzy z kryminalną przeszłością wcale nie wyróżniają się charakterem i podałem przykład wielkich mistrzów którzy mieli jaja a nie mieli konfliktów z prawem.

Zresztą kryminalna przeszłość świadczy często o braku charakteru a nie na odwrót.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 26-04-2011 22:43:51 
tutankhamon - mówiąc o aktywnych chodziło mi TYLKO o braci K. Nie widzę żadnej sprzeczności w moich wpisach. Pozdrawiam
 Autor komentarza: tutankhamon
Data: 26-04-2011 22:45:11 
A czy ja twierdziłem, że w Twoich wpisach jest jakaś sprzeczność? Coś Ty taki wrażliwy?:)
 Autor komentarza: DAB
Data: 26-04-2011 22:47:57 
Dokładnie bo nie każdy kto siedział ma charakter niektórzy są tam za kratami z czystej głupoty.Nie każdy to Hopkins ale Szpilka charakter ma
 Autor komentarza: voutan
Data: 26-04-2011 22:50:01 
Ja cały czas nie mogę pojąc na co brakuje tych pieniędzy. Przecież to boks zawodowy, Kostecki nie musi płacić Ereiowi żeby z nim walczył, no chyba, że chcą dać szanse sędziom i trzeba posmarować.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 26-04-2011 22:51:54 
tutankhamon sorry powinienem odpisać mniej poważnie :))
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 26-04-2011 22:54:01 
voutan - jak to na co? - Wasilewski musi ciułać na łapówki dla sędziów żeby nasze Ruda gwiazda boksu świeciła nam jeszcze parę lat!
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 26-04-2011 23:03:40 
Kostecki mialbyc talentem na miare Darka Michalczeswkiego,dzisiaj niestety brzmi to jak glupi zart.
Obawiam sie ze porownywany do Goloty Szpilka tez za pare lat bedzie w tym samym miejscu co Cygan dzisiaj
Oby nie
 Autor komentarza: Hugo
Data: 26-04-2011 23:14:55 
@voutan

Ja kiedyś czytałem wywiad z Wasilewskim i też nie mogłem pojąć sensu jego wynurzeń, z których wynikało, że nie wysyła swoich bokserów za granicę, bo musiałby sporo dopłacać do każdej walki, a go na to nie stać. To jest jakaś chora filozofia. Najgorszy bum z bilansem 2-55 walczy i dostaje za to zapłatę, a tylko bokserzy Wasilewskiego muszą dopłacać, żeby ktoś chciał z nimi walczyć. Uwzięli się na nich, czy co?
 Autor komentarza: voutan
Data: 26-04-2011 23:25:29 
Podobno do krajowych gal podobno też dokłada, a po ostatniej walce Włodarczyk, to będzie musiał dokładać 2x więcej, bo nikt nie będzie chciał go oglądać. Może warto byłoby wreszcie dać szanse Kosteckiemu, który młody już nie jest, a nie walczył jak dotąd jeszcze z nikim poważnym.
 Autor komentarza: voutan
Data: 26-04-2011 23:43:17 
Co do Kosteckiego, to uważam, że pomimo całego syfy, który się za nim ciągnie, to jest najbardziej charyzmatycznym polskim pięściarzem. Potrafi zrobić show pod publiczność i w przeciwieństwie do Włodarczyka, który w każdym zdaniu jakie wypowie kompromituje się, Kosteckiego przyjemnie się słucha. Choć jest w połowie cyganem, to jest całkiem ogarnięty i przede wszystkim widać, że kocha ten sport.
Gdyby trenował w USA byłby mistrzem świata, bo niewątpliwie ma wielki talent, niestety zmarnowany. Niemniej jednak może jeszcze sporo namieszać, ale to są już ostatnie chwile i dlatego taką walkę jak ta z Erdeiem powinien brać w ciemno.
 Autor komentarza: duperszwancer
Data: 27-04-2011 00:12:27 
ta stronka traci prestiz...wulgryzmy i pisanie o jakis patologicznych ludziach ..pisanie w ten sposob jakby trzeba ich bylo podziwiac za to ze odsiadywali wyroki...zenada!!!!!!
 Autor komentarza: duperszwancer
Data: 27-04-2011 00:14:39 
Smieci smieci i jeszcze raz smieci!!!
 Autor komentarza: duperszwancer
Data: 27-04-2011 00:29:20 
dlatego adamek, proksa ,master...najlepsi piesciarze ..trzymaja sie od tej grupy z daleka!!!!
 Autor komentarza: jacktrick
Data: 27-04-2011 01:37:00 
duperszwancer
'Kosteckiego przyjemnie się słucha.'
'a stronka traci prestiż..wulgryzmy i pisanie o jakis patologicznych ludziach'
Zacznij od twojego pseudo a skończ na życiowej edukacji.Poza tym twoje wykrzykniki nie przekonały mnie.
 Autor komentarza: Artur1969
Data: 27-04-2011 01:56:01 
Straszny kraj naprawdę...

Izolują od społeczeństwa sutenerów i bandytów... A w więzeniu brak resocjalizacji...
 Autor komentarza: NOSFERATU1922
Data: 27-04-2011 01:58:05 
Zgadza się Arturze, dlatego Goły musiał niestety emigrować :)
 Autor komentarza: NOSFERATU1922
Data: 27-04-2011 01:58:24 
albo i stety ! :)
 Autor komentarza: Faraon
Data: 27-04-2011 02:00:42 
Szczerze to Kostecki jest skończony i niech ktoś to zapamięta i pużniej przypomni.
DOBRANOC!
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 27-04-2011 07:30:30 
W KP maja mniemanie jak by już byli mistrzami, a prawda jest zupełnie inna... gadają jaką to oni tworzą wspaniałą zgraną rodzinę itp - żałosne.
 Autor komentarza: HeadCrusher
Data: 27-04-2011 09:18:14 
Nie można tego porównywać, wielu bokserów którzy idą do paki idzie za kradzieże, włamanie czy inne występki spowodwane tym, że są wychowani w takich a nie innych dzielnicach (slumsach).

A latanie z bejsbolami i prowadzenie dziwek to nie są występki z przymusu biedy a w wyniku tego, że ma się nasrane we łbie. W dodatku co innego jest wyjście z więzienia i chęć poprawy a co innego odsiadka w pace i narzekanie na system resocjalizacyjny, że mi się nie należało. Taki Hopkins przyznał się do winy i odpokutował, stał się lepszym człowiekiem a Szpilka i Kostecki pewnie nadal uprawiają i podniecają się modą JP na 100%.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 27-04-2011 09:47:09 
Jeszcze za wczesnie mowic ze Artur Szpilka bedzie mistrzem swiata.
On mial dopiero pare walk z kelnerami(bo nie moze miec dobrych przeciwnikow jak rozpoczyna kariere-to zrozumiale).
Na olimpiade sie nie zakwalifikowal,czyli nie jest az taki wielki talent zeby go wychwalac pod niebiosa i prorokowac mistrzostwo swiata.

Co do pobytu w wiezieniu to glupich nie sieja,sami sie rodza.Zrozumiem ludzi ktorzy kradna miliony,po czym oplacaja adwokata i odsiaduja poltora roku.Ale maja kase.Ale siedziec za damski h.j to glupota.
Gdyby posluchal Goloty i poszedl by do frajerow to by mial resocjalizacje i wyszedl by wczesniej za dobre sprawowanie.
Ale jak sie chce kozakowac przed kolezkami na osiedlu ze sie grypsowalo to trzeba posiedziec.Jak ktos sie pcha do grypsujacych to po to zeby oprocz grypsowania go przeszkolili jak bys jeszcze wiekszym bandyta.Wiec po co mu resocjalizacja?To sie mija z celem.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 27-04-2011 09:53:44 
A
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 27-04-2011 09:57:39 
*A swoja droga to ciekawe jak na wieziennym wikcie i oczywiscie bez sterydow(he he) zrobil 30kg masy.
Powinien napisac poradnik"Dieta cud-czyli jak przypakowac na zalewajce i chlebie ze smalcem".
 Autor komentarza: odyniec
Data: 27-04-2011 10:10:21 
pierwszy raz w życiu bede bronil Cygana

facet jest slabym bokserem ale w tym temacie ma racje w 100%

w naszych wiezieniach jeszcze nikt sie nie poprawil i resocjalizacja to tylko haslo i nic nie znaczy

ludzie siedzacy za zyciowe potkniecia siedza razem z recydywa i nie maja kompletnie nic do roboty a ci co maja jakas robote naleza do rzadkosci
ilu znacie kolesi co wyszli i zrobili zyciowy zwrot ? u mnie wiekszosc zionkow co poszlo lezec za kraty wrocilo tam po jakims czasie a jak nie to i tak nie wyszli lepsi

wsrod bokserow na calym swiecie jest wielu wielu ktorzy sie otarli o wiezienie bo bokserzy to nie klub dyskusyjny ale nauczylem sie nie skreslac ludzi tylko dlatego ze mieli epizod kryminalny

nienawisc do KP was troche zaslepia i nie oceniacie wszystkich wedlug jednakoowych kryteriow
to co u innych jest potknieciem w KP przedstawiacie jako koniec swiata
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 27-04-2011 10:23:42 
odyniec

Moj ojciec mial kilka wyrokow,w sumie odsiedzial 25 lat,to cos na ten temat moge powiedziec.Znajomych tez mam roznych,nawet takiego ktory w wiezieniu skonczyl technikum-czyli jednak jest ta resocjalizacja.
Ale jak ktos sie pcha do grypsujacych(czego nie neguje-jego wybor),a potem sie dziarga,przedluzki,czy mgielki w oczach no to sorry,ale takiej jednistki sie nie da zresocjalizowac.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 27-04-2011 10:35:32 
Panie Tygrysku!
Racja a teraz grypsowanie to bezsęsu bo niby o co walczą?
Wolnośc słowa jest,klawisz zwraca się przez pan itd.
Na celi mozna mieć tv,gry wideo, rozmowy tel, itd.
Wielu gówniarzy nawet niewie skąd się wzieło grypsowanie.
Rozumie lata 80 ale teraz to robią z siebie stado baranów niedoinformowanych i pokrzywdzonych przez los
POZDRAWIAM!
 Autor komentarza: Faraon
Data: 27-04-2011 10:40:23 
Jeszcze dodam że jak grypsujący może stawać na wokande o warunkowe zwolnienie he he?
Siedzi się od dzwona do dzwona jak wyrok przyjeło się na klate no ale cóz szkoda gadać to niegrypsowanie tylko bawienie się w ciuciubabke.
 Autor komentarza: OjciecTadeusz
Data: 27-04-2011 10:44:50 
Ależ wszędzie da sie zmienić... Trzeba chcieć, a nie lansować się, ze się garowało itp... Tyle, że takie akcje imponują grupie docelowej...
To jest tak, że krzyczą HWDP, JP itp... A jak przychodzi co do czego to pierwszi dzwonią po policje...

Co do mistrzowskich aspiracji... Jakby sie przyjzec to w KP sa multimistrzowie... Trafila sie im kumulacja i maja pasy baltic, karpaty, jezowice zachodnie, ABC, IBC, OMP, JWP ITP...

Oni zwyczajnie uwierzyli w moc tych posiadanych pasow, a wewnetrznie to tlumacza sobie, ze najlepsi sie ich boja... Dlatego musza walczyc ze Slowakami, Wegrami, Chorwatami, a czasem nawet Wlochami...

Ze sportowym powizdrowieniem,
JP NA 100%
 Autor komentarza: Faraon
Data: 27-04-2011 10:44:57 
Grypsujący grypsującemu ma pomagać a sami się okradają i sieją koperkowe afery i myślą kogo do wora skitrać za byle gówno.
Sam mam znajomych co siedzą z jednego jeżdze na widzenia bo odsiaduje 15 lat i w zyciu by niegrypsował bo niechce sobie życia utrudniać.
 Autor komentarza: OjciecTadeusz
Data: 27-04-2011 10:59:02 
A wlasnie takie male pytanko... Widzial ktos Walke Wlodarczyka z Palaciosem na polsat sporcie w ramach retransmisji??
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 27-04-2011 11:06:06 
To jest takie lansowanie sie.-Zobaczcie,mam cynkówe i mnostwo innych tatuarzy,grypsowalem!
Ale fajnie teraz po wyjsciu ludzie beda sie mnie bali.Super!
Tylko ze 90% ludzi na ulicy nie bedzie sie balo,tylko pomysli-"Co to za idiota?"
 Autor komentarza: OjciecTadeusz
Data: 27-04-2011 11:16:36 
PanJanekTygrys - Znak czasow... Dzis coraz mniej ludzi sie tym jara...
Nawet liczba tzw dresiarzy spada... Rynek sie kurczy i tyle.
 Autor komentarza: duperszwancer
Data: 27-04-2011 14:58:49 
Idioci i dresiarze...ja bylem w kryminale..mam fajne dresy..skore komore i zloty lancuch..i jeszcze tak prestizowa stronka lansuje takich pustakow..do redakcji...jestescie albo byliscie najlepsza stronka o boksie...zastanowcie sie co i jak piszecie..wulgaryzmy i lansowanie przestepcow..zenada ..smieci!
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 07-05-2011 15:51:09 
To co z tego, że w więzieniu siedział? Niektórzy czują do niego taką nienawiść jakby pochodzili z bogatych domów. Gardząc kimś tylko dlatego, że był w więzieniu... normalnie jak stare baby o.O
Może jeszcze powiecie, że protestowaliście przeciwko krzyżowi pod pałacem prezydenckim? o.O
Mnie nie obchodzi to czy ktoś siedział w więzieniu, ale to jakim jest człowiekiem. Jeśli ma się szacunek do innych to wróci do ciebie w nadmiarze.

Jeżeli ktoś chodzi w dresach to znaczy, że jest przestępcą? - godne pogratulowania.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.