PAVLIK O WALCE NA RINGU I POZA NIM

- Ludzie muszą zrozumieć, że to była jego i tylko jego decyzja o walce z alkoholizmem. Nie przykładaliśmy mu pistoletu do głowy i do niczego nie zmuszaliśmy. Zdecydował o podróży do Kalifornii samemu, ponieważ stara się zostać kimś lepszym niż był dotąd. Ludzie powinni okazać mu z tego powodu jeszcze więcej szacunku niż dotąd - mówi Jack Lowe, który jest nie tylko trenerem Kelly Pavlika (36-2, 32 KO), ale również bliskim znajomym i opiekunem od dziewiątego roku życia tego wielkiego pięściarza. Zna go więc jak mało kto.

"Duch" po okresie rehabilitacyjnym w klinice odwykowej powróci na ring 7 maja potyczką z niepokonanym Alfonso Lopezem (21-0, 16 KO) i ma nadzieję, iż tym samym rozpocznie zupełnie nowy rozdział w swoim życiu.

-  Po prostu doszedłem do takiego punktu, gdy imprezowałem już na okrągło. Kiedy coś nie szło po mojej myśli, natychmiast się wściekałem i piłem. Tak to wyglądalo, aż w końcu potraciłem pieniądze, dom i rodzinę - wspomina walczący z własnymi słabościami Pavlik - Teraz jednak jestem podekscytowany swoim powrotem na ring. Nie miałem w sobie tyle energii od dawna. Trening przebiega doskonale, a ja czuję się gotowy by namieszać w wadze super średniej - przekonuje Kelly, choć nie lekceważy swojego najbliższego przeciwnika - Lopez będzie groźny, ponieważ jest głodny sukcesu, a wygrana ze mną jest jego życiową szansą - kończy były król dywizji średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kronk
Data: 25-04-2011 20:58:55 
No ciekawy jestem jak wypadnie Pavlik po tych wszystkich perypetiach. W historii boksu wielu zawodników miało problemy z alkoholem na przykład Battling Siki z Senegalu czołowy zawodnik lat 20' czy sam John Lawrence Sullivan pierwszy oficjalny mistrz świata w wadze ciężkiej pił strasznie dużo i osiągał wielkie sukcesy alkohol go ostatecznie zniszczył i faktem jest też że to były dość zamierzchłe czasy ;)
 Autor komentarza: milek762
Data: 25-04-2011 21:23:50 
nie spodziewałem sie to Po Pavliku że tak' przegnie pałe z Alkoholem"
!!! cieżko mu bedzie wrucić na szczyt ! ale mu kibicuje PAvlika troche zmałała mam wrażenie walka Z hopkinsem wtedy 43 letnim bodajże !gdzie przegrał z kretesem!
 Autor komentarza: liscthc
Data: 25-04-2011 21:23:59 
Drogi Pavliku wracaj tam gdzie twoje miejsce czyli na sam szczyt!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.