WILLIAMSON WRACA DO GRY

W spotkaniu dwóch bokserów wagi ciężkiej, którzy przegrali swoje ostatnie walki, DaVarryl Williamson (27-6, 23 KO) pokonał Michaela Marrone (19-3, 14 KO) i utrzymał się w szeroko rozumianej czołówce wagi ciężkiej.

Były pretendent do tronu IBF rzucił rywala na deski w trzeciej rundzie potężnym prawym krzyżowym. Marrone doszedł do siebie i wkolejnych rundach pomimo zapuchniętego oka kilka razy zapędził DaVarryla do narożnika. Ten jednak wyczekał na swoją szansę i znów potężnym prawym skosił przeciwnika z nóg w siódmym starciu, a sędzia przerwał rywalizację na pół minuty przed przerwą.