LEAPAI STRASZY MISTRZÓW

Początkowo Alex Leapai (23-3-3, 18 KO) był tylko silnym, dawnym rugbystą, który po kontuzji przekwalifikował się na boks. Od pierwszych walk potrafił nokautować jednym ciosem, lecz był tak surowy technicznie, że zaliczył trzy wpadki z zupełnie niegroźnymi teoretycznie zawodnikami. Z czasem nabrał jednak doświadczenia i w ostatnich pojedynkach rozprawił się między innymi z Travisem Walkerem, Owenem Beckiem, czy też ostatnio z Peterem Okhello. Najwidoczniej uwierzył mocno w siebie, a przynajmniej takie wrażenie sprawia podczas ostatniego wywiadu.

- Okhello przeboksował cały dystans z ówczesnym mistrzem świata, Olegiem Maskajewem. To samo uczynił z mocnym Samilem Samil Samem, a ja go zastopowałem w niespełna trzy rundy. Może nie jestem olbrzymem, ale mam wystarczająco dużo siły w pięściach by nokautować ciosami z obu rąk nawet najlepszych, z mistrzami świata - braćmi Kliczko i Davidem Haye'em włącznie - odgraża się pięściarz z wyspy Samoa, czyli rodak innego punchera, Davida Tuy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: xionc
Data: 19-04-2011 22:31:38 
Leapai jest w jakims rankingu, wiec teoretycznie moze dostac walke o tytul. Ja bym go jednak zobaczyl z jakims silniejszym przeciwnikiem, jak Kali Meehan, Michael Grant czy wspomniany Tua. I wtedy niech mysli o pasach.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 19-04-2011 22:33:35 
Z Samoa pochodził też Jimmy Thunder, autor najszybszego nokautu w historii boksu (do obejrzenia na Youtubie).Co jak co, ale pierdolnięcie to mają chłopaki z Samoa.
 Autor komentarza: nuKER
Data: 19-04-2011 23:06:06 
Podobnoc Samoańczycy są też bardziej odporni na ciosy, Mighty Mo potwierdza tezę ciosu kładąc do snu Hong Man Choy-a.
 Autor komentarza: Saito
Data: 19-04-2011 23:39:47 
Na pewno Haye i bracia Klitschko są teraz wystraszeni... jeśli w ogóle wiedzą kto to Leapai ;)
 Autor komentarza: Koko
Data: 20-04-2011 10:03:31 
fakt faktem ze troche nam sie ożywia waga ciezka, dobre walki Kliczków w koncu juz niebawem, fajna obsada prizefioghtera, dorbe pojedynki 'na marginesie' pasow jak helenius - Peter, fajne eliminatroy. W koncu bokserzy nie chowaja swoich rankingow w gacie i nie uciekaja zeby tylko zatrzymac 0 na koncie. W koncu pojawia sie kilku ciekawych nowych, choc juz nie takich mlodych, bokserow , ktorzy etz chca cos ugryzc z tortu

tak dalej
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 20-04-2011 20:16:29 
gdyby Adamek byl rownie agresywny i mial sile ciosu Lepai to o wynik Walki z Vitkiem bylbym spokojny
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.