SALIDO vs LOPEZ - REWANŻ SZYBCIEJ, NIŻ PRZYPUSZCZANO?

Nie w końcówce roku, jak zapewniał szef Top Rank - Bob Arum, lecz już za cztery miesiące może odbyć się rewanżowy pojedynek pomiędzy byłym mistrzem dwóch kategorii wagowych - Juanem Manuelem Lopezem (30-1, 27 KO), a jego sensacyjnym pogromcą - Orlando Salido (35-11-2, 23 KO).

W nocy z soboty na niedzielę Meksykanin nieoczekiwanie zastopował "Juanmę" w ósmej rundzie walki wieczoru na gali w Bayamon. Nie obyło się bez kontrowersji, bo zwolennicy Lopeza starali się przekonać, że potyczka została przedwcześnie przerwana, lecz większość obserwatorów uważa, że pojedynek został zakończony w odpowiednim momencie - co więcej, być może sędzia uratował karierę ulubieńca Portorykańczyków.

Salido miał w planach obronę tytułu w rodzinnym mieście, lecz niewykluczone, że obóz Lopeza przekona go atrakcyjną finansowo ofertą rewanżu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kronk
Data: 19-04-2011 12:04:52 
Ale bym się śmiał gdyby ponownie Salido go zlał to byłby koniec wielkiej kariery Lopeza. Ale będzie ciężko bo pewnie do rewanżu Lopez przygotuje się na sto procent ponieważ na pewno będzie zdawał sobie sprawę że musi to wygrać jeżeli marzą mu się jeszcze wielkie walki czy to w tej wadze czy wyżej.
 Autor komentarza: Maynard
Data: 19-04-2011 12:33:05 
Droga Redakcjo, przydałoby się uaktualnienie rankingu p4p po ostatniej porażce Lopeza (wysokie, 7 miejsce), który pewnie wypadnie poza dziesiątkę, tym samym przesuwając bokserów z miejsc 8, 9 i 10 o jedną pozycję w górę i zostawiając miejsce dla Segury, Gamboi, lub... kogo tam chcecie ;)
 Autor komentarza: Deter
Data: 19-04-2011 13:51:12 
W rewanżu Lopez zniszczy swojego rywala.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 19-04-2011 17:13:10 
Też sądzę że Lopez wygra rewanż, a potem Gamboa go zniszczy.
Sądzę że Gamboa jeszcze będzie 4p4 nr 1. zresztą w pierwszej 10 to już powinien być
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 19-04-2011 18:39:45 
I Lopez i Gamboa to mocno przeceniani zawodnicy. Lopez nawet nie dał sobie czasu, żeby przeanalizować swoją porażkę. Ego wyprzedziło rozsądek i stawiam na drugą porażkę z Solido. Co do Gambo'y, to on również powinien się naciąć w niedługim czasie. Nigdy nie był wielki, a po ostatnim łatwym zwycięstwie pewnie do końca stracił kontakt z rzeczywistością i tylko czekać, aż ktoś to wykorzysta.
 Autor komentarza: Kronk
Data: 19-04-2011 21:19:43 
beniaminGT no co ty Gamboa przeceniany? Przecież to obecnie według mnie i nie tylko jeden z najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie! Dla mnie on jest nawet wyżej niż Donaire czy Martinez może troszkę przesadzam ale takie jest moje zdanie :)
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 19-04-2011 21:57:28 
A ja uważam, że sięgnął on już swoich wyżyn i że za 2-3 lata nikt nie ośmieli się porównywać go do Martinez'a czy nawet Donair'a. Może się mylę, ale ci dwaj nigdy mi nie imponowali. Liczyłem, że się wkrótce natną, ale prawdę powiedziawszy, myślałem, że pierwszy będzie Gamboa. Ale co się odwlecze, to nie uciecze :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.