VIDEO. SALIDO STOPUJE LOPEZA

Na gali w Bayamon wielką niespodziankę sprawił Orlando Salido (35-11-2, 23 KO), który zdołał przełamać Juana Manuela Lopeza (30-1, 27 KO) i zadał portorykańskiemu mistrzowi pierwszą porażkę na zawodowych ringach, przy okazji odbierając mu tytuł WBO w kategorii piórkowej.

Autor komentarza: DAB
Data: 18-04-2011 14:06:47
Sędzia miał pełne prawo przerwać ale jako zawodnik ja w takiej sytuacji chciałbym jeszcze mieć szansę.Chociaż zdrowie jest najważniejsze chyba jednak dobrze zrobił.Nie było widać w tej walce szans Lopeza...
 Autor komentarza: Rogs
Data: 18-04-2011 15:20:42
Dobrze własnie zrobił, co z tego ze od czasu do czasu jakis cios wyprowawdził Lopez,mogło sie to skonczyc bardzo źle. Chodzby nie dawny przykład Maccarinelliego.
 Autor komentarza: ziom99
Data: 18-04-2011 16:55:48
Wszyscy piszą o Lopezie... Wielkie brawa należą się Salido, który pokazał klase. Sędzia dobrze zrobił, że przerwał walkę.
 Autor komentarza: FANBOX
Data: 18-04-2011 19:06:32
Wierzyłem w Niego jednak zawsze mówiłem kto mocno tyko nokautuje od tego samego ginie. Na górala postawię 500. Zachęcam, a nie jestem graczem, ten facet da Nam zajebistą noc, na pewno lepszą od ostatnich oponentów K2.Pozr....
 Autor komentarza: Monteki
Data: 20-04-2011 11:08:37
Co wy tam gadacie, sędzia źle zrobił. Tacy bokserzy jak Lopez potrafią dojść do siebie po większych tarapatach niż w tych przerwanych przez sędziego, często wygrywając finalnie walkę. gdyby była to ciężka, półciężka to rozumiem, ale tutaj wszystko chyla się raz na jedną, raz na drugą stronę, przerwanie wali podczas tego przechylania szal uważam za zbyt pochopne. Pozdrawiam