JUAN DIAZ POWRÓCI NA RING LATEM

Były mistrz IBF/WBA/WBO w wadze lekkiej, Juan Diaz (35-4, 17 KO, był obecny na sobotniej gali w Las Vegas. Szefowie Golden Boy Promotions skorzystali z okazji i ogłosili, że 27-letni "Baby Bull" wróci między liny na przełomie czerwca i lipca.

Sam Diaz wyznał, że znajduje się w dobrej formie i po kilku walkach na przetarcie postara się o kolejny mistrzowski tytuł.

- Powrócę w czerwcu lub lipcu. Przez cały ten czas biegałem, jestem więc w formie i powinienem być gotowy na początku wakacji - powiedział Diaz.

W ubiegłym roku, po drugiej porażce z rąk Juana Manuela Marqueza, "Baby Bull" oświadczył, że potrzebuje odpoczynku i nie wie czy kiedykolwiek wróci między liny. Pomimo młodego wieku, Juan w ostatnich czterech latach walczył wyłącznie ze ścisłą czołówką wagi lekkiej. Kolejno spotykał się w ringu z Acelino Freitasem, Julio Diazem, Natem Campbellem, Michaelem Katsidisem. Ostatnimi dwoma rywalami Diaza byli wspomniany "Dinamita" i Paulie Malignaggi.

- Chciałbym stoczyć 2-3 walki na rozgrzewkę, a potem stanąć do pojedynku o tytuł mistrza świata. Chcę zostać niekwestionowanym championem. Ostatnim razem byłem naprawdę blisko, ale niestety się nie udało.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: championn
Data: 11-04-2011 14:19:01 
juan zapowiada się na niezłego joyngermana
 Autor komentarza: Maynard
Data: 11-04-2011 16:04:46 
On am dopiero 27 lat. trochę został porozbijany w swoich ringowych wojnach, to fakt. Tm niemniej, całkowicie bym go jeszcze nie przekreślał, roczna przerwa mogła mu trochę pomóc.

Zobaczymy, jak się spisze w tych walkach rozgrzewkowych.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.