BOHATERSKI MORALES ZSZOKOWAŁ MAYWEATHERA SENIORA

Znany i ceniony trener, Floyd Mayweather Sr., był pod wrażeniem tego, co ubiegłej nocy na ringu w Las Vegas zaprezentował legendarny Erik Morales (51-7, 35 KO). 34-letni "El Terrible" po dwunastu zaciętych rundach i kapitalnej walce przegrał nieznacznie z piekielnie niebezpiecznym Marcosem Rene Maidaną (30-2, 27 KO).

Mayweather przyznał, że spodziewał się brutalnej egzekucji na meksykańskim wojowniku. Podobnie jak zdecydowana większość obserwatorów, Floyd Senior był zszokowany tym, co pokazał Morales.

- Uważam, że Morales doskonale sobie poradził - powiedział Mayweather. - Będę szczery. Gdy usłyszałem o tej walce, spodziewałem się, że Maidana zniszczy go w przeciągu dwóch lub trzech rund. Wszyscy tak myśleliśmy. On pokazał naprawdę wiele. Po ostatnim gongu myślałem, że będzie remis. Maidana wygrał kilka pierwszych rund, ale potem nie zrobił wystarczająco dużo, by wygrać walkę. Wynik mógł pójść w obydwie strony.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Daw
Data: 10-04-2011 22:10:52 
Mnie moze nie sszokowal,ale napewno zadziwil,oczywiscie na plus,a co do wyniku to zgadzam sie ze mógł pójść w obydwie strony.
 Autor komentarza: EmSi
Data: 10-04-2011 22:12:20 
No no, chyba nie słyszałem jeszcze, żeby Floyd Senior powiedział o kimś coś miłego :)
 Autor komentarza: DAB
Data: 10-04-2011 22:19:03 
No to czekać aż wypalą z walką Floyd vs Morales...Tylko nie to
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.