LOPEZ: NIE BOJĘ SIĘ WALKI Z GAMBOĄ

Jedną z najbardziej pożądanych aktualnie przez kibiców walk jest starcie na szczycie wagi piórkowej między mistrzem WBA i IBF Yuriorkisem Gamboą (20-0, 16 KO), a mistrzem WBO Juanem Manuelem Lopezem (30-0, 27 KO). Tuż po tym jak Gamboa obronił swój tytuł przeciwko Jorge Solisowi, zarzucił Lopezowi, że ten unika walki i jeszcze przez długi czas nie będzie chciał wyjść z nim do ringu. Dziś Juanma spokojnie odpowiedział na ten zarzut, mówiąc, że to promotor będzie wiedział kiedy będzie najlepszy moment na ten pojedynek.
 
- Obaj jesteśmy wojownikami. Wątpie, aby któryś z nas bał się walczyć. Nie czuję strachu myśląc o potencjalnym pojedynku z Gamboą. Nigdy nie powiedzieliśmy, że nie zawalczymy, Bob Arum to nasz promotor i jest najlepszy. On powie nam kiedy będzie najlepszy moment na ten pojedynek - powiedział Lopez.
 
Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maynard
Data: 10-04-2011 08:50:08 
Przynajmniej jest szczery - wszystko zależy od decyzji Aruma. Wujek Bob zaś z pewnością jeszcze trochę zaczeka, żeby o jego asach zrobiło się głośniej, kiedy wygrają swoje kolejne starcia. I wtedy zorganizuje wielką galę, pokazywaną oczywiście w systemie ppv.

Niech tylko najpierw przejrzy dokładnie ich kontrakty, żeby nie było sytuacji, jak z Donaire, bo wtedy nici z milionów.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.