'FROCH ZNOKAUTOWAŁ GROVESA NA SPARINGU, JA ZROBIĘ TO SAMO'

James DeGale (10-0, 8 KO) jest absolutnie pewny, że 21 maja na O2 Arena w Londynie znokautuje George'a Grovesa (12-0, 10 KO). "Chunky" zamierza obnażyć wszystkie słabości rywala, a za największą z nich uważa podejrzaną szczękę.

- Rozmawiałem z Carlem Frochem. On znokautował Grovesa na sparingu. To żaden wstyd, bo Froch to absolutna czołówka światowa. Problem w tym, że Groves był na deskach w walce z Kennym Andersonem. Ledwo przetrwał tamten kryzys. Poza tym przegrał przez nokaut jako amator. Z jego szczęką jest coś nie w porządku, zamierzam ją solidnie przetestować - zapowiada DeGale.

- Ludzie zarzucają mi, że nie przeszedłem jeszcze poważnego testu, ale to dlatego, że zawsze wygrywam i deklasuję swoich rywali. Paul Smith miał mnie przetestować, ale łatwo go pokonałem. Mam nadzieję, że Groves będzie tym, który zawiesi poprzeczkę nieco wyżej, ale szczerze mówiąc  jestem przekonany, że na jego tle będę znów błyszczał - oznajmił mistrz olimpijski z Pekinu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: FANBOX
Data: 06-04-2011 05:37:11 
Panie DeGale, albo Pan jesteś taki mocny, albo czujesz już oddech na plecach Grovesa skoro tak dużo komentów z pana strony. A propo nokdaunów, kucac można ale jak wstanie i odda panu? Życzę powodzenia, z chęcią obejżę tą walkę....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.