SNARSKI NIE WIDZI WŁODARCZYKA W SUPER SIX

Marcin Łądka, Informacja własna

2011-04-05

Nie milkną komentarze po stojącym na bardzo niskim poziomie pojedynku pomiędzy Krzysztofem Włodarczykiem (45-2-1, 32 KO) i Francisco Palaciosem (20-1, 13 KO). Swoją opinię na temat walki przedstawił specjalnie dla BOKSER.ORG promotor grupy Boxing Production Dariusz Snarski.

- Miałem tam jechać i nie żałuję, że zostałem w domu. Nie oglądałem walki Jonaka, widziałem wcześniejsze pojedynki to mówiąc szczerze były poniżej oczekiwań. Odnośnie walki Krzyśka to prawda, że Palacios unikał walki. Miał dobrą taktykę, tylko szkoda, że każdy atak z doskoku nie był ponawiany długa serią. Wówczas Krzysiek miałby problemy. Pierwsze trzy ciosy ładnie wyłapywał na gardę a Palacios  odskakiwał i dalej tańczył na nogach zamiast ponowić atak, przedłużyc akcję. Krzysiek który po raz kolejny obronił tytuł mistrza świata powinien Palaciosa zaszachowac w narożniku, wejść zdecydowanie długą serią ciosów i go trafić. On tego nie potrafi i nie widzę go w żadnym pojedynku w "Super Six" z takim stylem boksowania.

Palacios starał sie bardzo widocznym i obszernym prawym sierpowym trafić Krzyśka. Nie widziałem wcześniejszych jego walk ale ma niezły prawy podbródkowy którym Krzyśka trafił. Diablo rozwiązał walkę spokojnie. Nie była widowiskowa ale wystarczyło to, by minimalnie wygrać.

Dariusz Snarski