MISTRZYNI ŚWIATA POSTRZELONA PRZED WALKĄ

Niepokonana mistrzyni świata WIBF i WIBA wagi lekkiej, niespełna 26-letnia Rola El-Halabi (11-0, 6 KO), została postrzelona w ramię  przez swojego przybranego ojca, przed wyjściem na ring podczas gali boksu zawodowego w Berlinie. Życiu zawodniczki nie grozi niebezpieczeństwo, ale wg. opinii lekarzy jej dalsza kariera, na pewno jest zakończona.

Sprawca tragedii, 44-letni Roy El-Halabi, do stycznia br.  był menedżerem swojej córki, która z nieznanych nam powodów zrezygnowała z jego usług. Napastnik przed aresztowaniem zdążył postrzelić także dwóch ochroniarzy. Zaraz po incydencie, do którego doszło w szatni, ewakuowano z sali 800 widzów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kronk
Data: 05-04-2011 10:42:23 
Szkoda dziewczyny ten jej przybrany ojciec musi być niespełna rozumu. Ciekawe tylko dlaczego on zdecydował się na taki krok, czym ta dziewczyna zawiniła temu szaleńcowi. Życzę jej aby zdrowie pozwoliło wrócić jeszcze na ring!
 Autor komentarza: DAB
Data: 05-04-2011 10:54:40 
Nie mógł pewnie się pogodzić ,że zrezygnowała z jego usług chciał nią rządzić i zbierać kasę.Dla jej spokoju powinien się sam odstrzelić lub na długie lata być izolowanym...Też jej życzę powrotu do zdrowia szkoda dziewczyny
 Autor komentarza: liscthc
Data: 05-04-2011 11:10:39 
Ojciec czy Ojczym nie strzela się do dziecka.Mam nadzieje że pod celą mu to "wytłumaczą".Oczywiście przyłączam się do życzeń zdrowia.
 Autor komentarza: Maynard
Data: 05-04-2011 11:13:25 
El-Halabi -wystarczy spojrzeć na nazwisko.
 Autor komentarza: DAB
Data: 05-04-2011 11:19:54 
Typ tyrana tacy ludzie są najgorsi i dopiero dramatyczne wydarzenia sprawiają ,że ktoś się uwalnia.Na bank miała z nim niezły bigos a on powinien trafić pod jakąś ciężką rękę jeśli taka sam miał.Psychol
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 05-04-2011 11:21:16 
No cóż, więcej multi-kulti w Polsce, a i u nas będzie to samo.
 Autor komentarza: Emilio
Data: 05-04-2011 11:36:50 
Niemcy (podobnie jak np Szwedzi czy Holendrzy) zachowali sie jak kretyni i przez głupia polityke imigracyjna beda niedlugo gosmi we wlasnym kraju.
 Autor komentarza: Srogi
Data: 05-04-2011 11:38:31 
No tak, bo biali nie strzelają z pistoletów. A taki Josef Fritzl to przykładny biały ojciec.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 05-04-2011 11:48:09 
Srogi-Też bym nie mieszał w to pochodzenia.Więkdzość seryjnych morderców też była biała.
 Autor komentarza: Mroczny
Data: 05-04-2011 11:49:06 
Panowie racja aż przyjemnie mi widzieć że to rozumiecie! Trzeba bronić Polski przed wszelkiej maści obcymi! Arabowie w Niemczech nie pozwalają nawet mężów wybrać swoim kobietom praktykują zabójstwa honorowe i takie tam. Polki też mają problemy jak żenią się z Arabami trzeba naszym kobietom zabraniać takich praktyk bo skończą tak samo jak ta bokserka! Oni widzicie co robią z kobietami barbarzyńcy. Na szczęście w Polsce do takich cudów daleko. Ja mówię STOP imigrantom u nas. Turcy też mają branie u naszych kobiet na ich własną szkodę. Biała kobieta musi być z białym mężczyzną a nie z czarnym czy arabem.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 05-04-2011 11:49:36 
@Srogi

Czy według ciebie ta dziewczyna i jej pieprznięty tatuś są czarni? Chyba w komputerze masz wirusa, który zmienia ci zdjęcia na negatywy.
 Autor komentarza: Maynard
Data: 05-04-2011 11:54:47 
W Łodzi już doszło do pierwszego "honorowego" zabójstwa Polski przez męża Pakistańczyka, od którego chciała odejść, bo ją bił i zdradzał.
Polecam artykuł o tej zbrodni w "Uważam Rze" z zeszłego tygodnia.

tutaj akurat pewnie nie chodzi o sprawy małżeńsko-religijne, tylko po prostu o pieniądze. Niemniej, pokazuje to, jak oni traktują kobiety ze swoich rodzin.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 05-04-2011 11:57:29 
Josef Fritzl był, co stwierdzam z ogromnym smutkiem, gdyż uwielbiam ten naród wojowników, Żydem.
 Autor komentarza: Srogi
Data: 05-04-2011 11:58:16 
@Hugo

Nie napisałem, że oni są czarni. Skąd ten wniosek?
 Autor komentarza: Leung
Data: 05-04-2011 12:06:34 
Ygnac
Polska była chyba pierwszym krajem multikulti na świecie co prawda to było w XVI wieku ale wtedy nikomu nie przeszkadzało by na naszych ziemiach mieszkali muzułmanie, judaiści czy też protestanci. Wszystko jakoś funkcjonowało, dopiero jak dynastia wazów( nie zasługują na dużą literę) doszła tutaj do władzy pragnąc zrobić z nas państwo totalnie katolickie wszystko się spieprzyło. Zresztą nawet w II RP był mix kulturowy.
Mroczny
Moim zdaniem jeżeli jakikolwiek obcokrajowiec chce zamieszkać w innym kraju, powinien całkowicie zakceptować zasady w nim panujące, a nie pyskować ze nie przestrzega się jego praw. Powiem nawet więcej nie wyobrazam sobie człowieka które z Maroko czy nawet z Europy Wschodniej przeprowadza się do np Holandii mieszka tam 8-10 lat i nie zna Niderlandzkiego
 Autor komentarza: Srogi
Data: 05-04-2011 12:14:07 
@Leung

Mam bardzo podobne zdanie do Twojego. Problem pojawia się, gdy ktoś nie akceptuje praw i zwyczajów panujących w danym państwie i nie ma znaczenia czy to ktoś "od nas" czy obcokrajowiec. Błędem zachodnich państw było nie to, że przyjeli do siebie ludzi z innego kręgu kulturowego ale to, że pozwolili im żyć wg. sprzecznych z normami i prawami europejskimi.
 Autor komentarza: Srogi
Data: 05-04-2011 12:15:38 
Ostatnie zdanie trochę nieczytelne mi wyszło ale mam nadzieję, że jest w miarę zrozumiałe :)
 Autor komentarza: Hugo
Data: 05-04-2011 12:16:32 
@Srogi

Skoro jako przeciwstawienie użyłeś słowa "biali", to logicznym jest wnioskować, że uznajesz ich za czarnych. Generalnie chodzi mi o to, żeby walcząc z rasizmem, nie wpadać jednocześnie w zakłamaną poprawność polityczną. Od pewnego czasu przyjęło się, że każdy kto nie ma 100% pochodzenia europejskiego uważany jest za "czarnoskórego" lub "ciemnoskórego". Np. drażni mnie określenie "czarnoskóry prezydent Barack Obama" Czarnoskóry to jest obiecujący polski bokser Izu Ugonoh, a Obama jest jasnym Mulatem, więc równie dobrze można by go nazwać "białoskórym".
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 05-04-2011 12:30:07 
@Leung, Polska w okresie swego największego rozwoju i największej potęgi (tzw. Złoty Wiek) była państwem niemal czysto katolickim. Inne religie były tolerowane. Tolerowane, a nie popierane. Od jej obywateli oczekiwano lojalności i akceptowania polskich praw i obyczajów.

Rozpad Polski zaczął się właśnie od Reformacji. Takie są fakty, czy to się komuś podoba, czy nie.

Do czego prowadzi multi-kulti w Europie widać chyba gołym okiem i nie ma się co nad tym rozwodzić na portalu poświęconym boksowi.
 Autor komentarza: pyra90
Data: 05-04-2011 12:32:32 
Precz z multi-kulti !,Islam zalewa Europe i niszczy tradycje oraz kulturę europejską.
Według badań aby kultura utrzymała się przez więcej niż 25 lat wskaznik urodzeń musi wynosić 2,11 dziecka na rodzinę ,jeśli będzie niższy kultura upadnie
W całej UE wskaznik ten wynosi 1,38,ale populacja Europy zwiększa się a wszystko przez imigrantów islamskich,.We Francji na jedno dziecko z rodziny francuskiej przypada sześć dzieci arabskich!
Rząd Holandii niedawno oświadczył ze do 2025 roku 1/3 europejskich dzieci będzie się rodzić w rodzinach muzułmańskich.
Francja,Niemcy, Anglia ,Holandia i Belgia do 2035 roku będą krajami zdominowanymi przez islam.
Ignorujcie Fanatyków a obudzicie się z ręką w nocniku!.
 Autor komentarza: Leung
Data: 05-04-2011 12:41:17 
Ygnac
28.01.1573 doszło u nas do podpisania konfederacji warszawskiej, umowy na mocy której dogadali się z sobą protestanci i katolicy( jasne może to zbić argumentem że dogadała się szlachta ale wtedy musiałbyś konsekwentnie to samo zrobić np przy Konstytucji III maja) w tym czasie w państwie które promuje się jako mega tolerancyjne(w noc z 23 na 24 sierpnia 1972) doszło do rzezi innowierców.
Upadek w wyniku reformacji? Nie zgadzam się z tobą. To w tym okresie byliśmy nazywani państwem bez stosów, to wtedy pisali tacy twórcy jak Kochanowski czy Rej( który był protestantem), ale ty pewnie wolisz Chryzostoma Paska czy jak mu tam i cały sarmatyzm- epokę lanskiarskich s^k-jak byśmy to ujęli współczesnym językiem i tworzenie z siebie państwa wyjątkowego.
Pozdrawiam
 Autor komentarza: Leung
Data: 05-04-2011 12:46:22 
pyra90
Przecież to my (europejczycy) nie chcemy mieć więcej dzieci. Widziałem jakiś miesiąc może dwa temu badania wg których przyrost naturalny w chinach( procentowo!!!!) jest większy niż w Polsce, a to my przecież jesteśmy państwem katolickim w którym często się jeszcze zdarza sytuacji że gdy chcemy kupić prezerwatywy aptekarka patrzy się na nas z nienawiścią, a oni są państwem gdzie można mieć tylko jedno dziecko( chociaż są podobno wyjątki od tej reguły gdy na terenie wiejskim jako pierwsza urodzi się dziewczynka)
 Autor komentarza: Kronk
Data: 05-04-2011 12:52:13 
Mroczny widzę że jak zwykle się pojawiłeś gdy jest artykuł w tym stylu i od razu porwałeś resztę za sobą. Po pierwsze to nie wiemy wszyscy o co poszło a po drugie rozwaliłeś mnie tekstem że trzeba zabraniać kobietom związków z czarnoskórymi czy arabami. Biała kobieta czy to Polka czy każda inna nie jest własnością białego mężczyzny i może spotykać się z kim zechce jeżeli oczywiście tego chce i dana osoba jej się podoba. Krytykuje się arabów że są patriarchalni a sami tacy jesteśmy jak można dyktować kobietą przy czyim boku jest ich miejsce i z kim mają się spotykać. Czysta hipokryzja po za tym nie wszyscy arabowie są tacy większość z was opiera się na stereotypach lub na tym co widzieliście podczas pracy lub pobytu za granicą. Większość ludzi nie ma osobiście do czynienia z wyznawcami islamu mam tu na myśli przyjaciół lub inne bliskie znajomości. W Europie ogólnie zaczyna panować islamofobia więc media nawet na zachodzie nagłaśniają takie rzeczy jak honorowe zabójstwa. Ciekawe czy ktoś starał się bliżej poznać kulturę islamu ponieważ większość ludzi ją krytykuje ale sami dokładnie jej nie znają. Co do imigracji to jest jak najbardziej potrzebna starzejącej się Europie nawet w Polsce mamy ubytki na rynku pracy a po otwarciu granicy przez Niemców w maju znów ubędzie nam od 300 do 500-set tysięcy pracowników. To czego się tak boimy nie jest takie straszne trzeba tylko to bliżej poznać. Po za tym sami jesteśmy bardzo migrującym narodem więc patrzmy na siebie!
 Autor komentarza: Tekimania
Data: 05-04-2011 12:55:42 
Ja zyje w niemczech, kolo Frankfurtu nad Menem. tu jest duzo Turkow itd i mowie wam ze lepiej tych ludzi do Polski nie wprowadzac. Ta nie sa ludzie jak my, inne podejscie do zycia. Tutaj urzedy juz maja nawet druki w niektorych miastach po turecku itd
 Autor komentarza: Tekimania
Data: 05-04-2011 12:59:42 
Co do tematu, on ja postrzelil bo nie chcial zeby dalej walczyla. Ona chciala i dlatego od niego odeszla. Dlatego strzelal celowo w rece zeby nie mogla juz dalej boksowac, tez nikogo nie zabil ...
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 05-04-2011 13:00:58 
@Leung, to nie ma żadnego znaczenia, iż Polska była państwem bez stosów i że jeszcze (aż do batalii wiedeńskiej) jechała niejako rozpędem na dorobku Złotego Wieku.
Stopniowy upadek Polski zapoczątkowała Reformacja.

@Kronk, w sytuacji gdy Polacy nie mają pracy (bezrobocie ok. 15%), proponujesz imigrację zarobkową do Polski ludzi z zupełnie odmiennej cywilizacji?
Pomieszkaj we Francji czy w Niemczech, to może zrozumiesz, czym jest mieszanie się kultur i cywilizacji.
 Autor komentarza: Kronk
Data: 05-04-2011 13:09:24 
Ygnac ależ ja spędziłem część dzieciństwa w Norwegii i dalej bywam tam regularnie w celach rodzinnych oraz zarobkowych. Ja znam świat islamu w latach 90' mieszkałem w Ammerud to osiedle jest zamieszkane w dużej części przez imigrantów z Somalii, Pakistanu czy Iranu poznałem tam wielu wspaniałych ludzi i mieszanie się kultur czy cywilizacji nie jest niczym złym to my sami tworzymy bariery między ludzkie.
 Autor komentarza: Laura
Data: 05-04-2011 13:10:14 
O Polskę nie macie się co bać, bo nie jest zagrożona. Muzułman nie ma prawie wcale, a i ludzie innych narodowości niż arabska wolą wyjechać do innych krajów, gdzie zarobią więcej.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 05-04-2011 13:15:41 
Jeżeli już mielibyśmy otwierać Polskę na imigrację, to już lepiej się otworzyć na Ukrainę. Dziewczyny ładne, no i przybyłoby nam wielu dobrych bokserów.
 Autor komentarza: Laura
Data: 05-04-2011 13:17:24 
Poza tym jeśli wziąć pod uwagę aspekty czysto sportowe (a to forum o tematyce sportowej) to emigracja jest ogromnym plusem...
 Autor komentarza: Kronk
Data: 05-04-2011 13:19:23 
Po za tym skąd u nas ta nienawiść do innych kultur? Ciekawe bo nie mamy spuścizny kolonialnej obcokrajowców też mamy mało więc skąd? Kiedyś przecież właśnie słyneliśmy z tolerancji religijnej i kulturowej czego przykładem są doskonale z nami współżyjący Tatarzy w okolicach Białegostoku. Czy to komuna zabiła w nas to co kiedyś mieliśmy najlepsze ta bieda i marazm tamtych czasów wykształcił w nas strach przed tym że ktoś nam coś zabierze. Przecież my sami migrujemy za chlebem na Zachód dajmy więc spokój innym niech. Każdy ma prawo do dobrobytu obojętnie skąd pochodzi.
 Autor komentarza: Emilio
Data: 05-04-2011 13:35:51 
Polacy sa tolerancyjni, o mały procent oszołomów wystawia nam złe świadectwo. Ale tolerancja tez ma swoje granice, moja tolerancja konczy sie jak widze, że muzułmanie chca nam, białym Europejczykom dyktowac swoje warunki i mówic co mamy robic we własnym kraju, żeby przypadkiem ich nie "urazic". Oni musza zrozumieć, że sa tu goścmi, a gospodarzamy jesteśmy MY. Kazdy gospodarz ma prawo wypie***ic na zbity pysk gościa ze swojego domu, jesli ten zacznie zachowywac sie jak cham czy zacznie rządzic sie jakby był u siebie i pluć w twarz gospodarzowi...
 Autor komentarza: Kronk
Data: 05-04-2011 13:42:28 
Emilio a nie zauważyłeś że my robimy to samo za granicą. Jesteśmy kryminalistami w Anglii. W Norwegii Polacy stanowią spory odsetek ludzi w więzieniach to samo obcokrajowcy myślą o nas a my się wtedy bardzo oburzamy. Zobacz większość takich JP chłopców jak Artur Szpilka robi na budowach w Anglii i niektórzy też mają dość Polaków i my też jesteśmy gośćmi w czyichś domach. Nie mówię że Arabowie są święci ale taka sama jest każda nacja nie ma narodów lepszych czy gorszych i takich które trzeba usunąć w każdym narodzie są przestępcy i ludzie dobrzy. Ja też jestem patriotą ale patriotyzm nie oznacza rasizmu i ksenofobii.
 Autor komentarza: Leung
Data: 05-04-2011 13:51:32 
I pamiętajmy też o drugiej stronie medalu. Najczęściej niewielki procent obcokrajowców nie potrafi dopasować się do praw panujących w nowej ojczyźnie. Na przykładzie Holandii(ponieważ moja wiedza w tym temacie jest największa): tam panuję ogromna niechęć do islamistów, politycy skrajni mają bardzo duże poparcie, powstają takie filmy:
http://www.youtube.com/watch?v=PVPfCJ4hLPw którego reżyser skończył tragicznie:http://pl.wikipedia.org/wiki/Theo_van_Gogh
Ale pamiętajmy też że najgorszą prasę ( przy zachowaniu propocji oczywiście) mają tam Polacy, na których często panuje nagonka, ponieważ mała grupka idiotów psuję nam prasę . Jeżeli spotkasz tam kogoś napie^*((&ego to prawdopodobnie będzie Polak.Jest wiele przypadków naszych rodaków którzy są w Niderlandach dekadę a ciągle potrafią mówić tylko po Polsku. To cholernie smutne.
Ps: Kiedyś nocą zabłądziłem w Rotterdamie w nocy i trafiłem na turecką dzielnice i wyszedłem z niej bez szwanku czego nie mogę powiedzieć o jednej z ulic Gdańskiego Wrzeszcza po walce Adamek- Gołota.
 Autor komentarza: Emilio
Data: 05-04-2011 13:52:06 
Jesli jacys Polacy robia syf za granica (Ja nie znam statystyk, które by potwierdzały, że to jakies nagminne, choc pewnie sie zdarza) to powinni być deportowani i tyle. Jak kazdy, bez wzgledu na kolor skóry czy narodowość. Tez nie jestem rasista ale z muzulmanami jest pewien problem którego nie ma z Polakami na obczyźnie, mianowicie: muzułmanie czesto nie potrafia uszanować naszej (Europejskiej) kultury, nie chcą sie uczyc jezyków (Polacy akurat jak wynika z badań szybko sie asymiluja)i choc oczekuja tolerancji od nas to sami nie sa tolerancyjni dla naszego dziedzictwa kulturowego. To widac nie tylko w Europie ale na całym świecie, vide wysadzanie w powietrze posagów Buddy...
 Autor komentarza: Leung
Data: 05-04-2011 13:53:37 
Z polakami chodziło mi generalnie o to że część z nich zupełnie nie chcę się aklimatyzować w państwach gdzie postanawiają zostać na stałe, a tego oczekuję od obcokrajowców przyjeżdżających do Polski
 Autor komentarza: Emilio
Data: 05-04-2011 13:59:41 
Pewnie sa jacys co nie chca sie dostosowac do nowego otoczenia i sa za głupi albo za leniwi żeby sie nauczyc jezyka, ale statystyki pokazuja, ze Polacy to jeden z narodów który NAJSZYBCIEJ aklimatyzuje sie na emigracji czego nie mozna powiedziec o wielu przybyszach z bliskiego wschodu i południa...
 Autor komentarza: Emilio
Data: 05-04-2011 14:02:44 
Daleki wschód to np troche inna bajka, kawałek ode mnie mieszka Chinczyk, który po 2 latach pobytu w Polsce dobrze mówi po Polsku i świetnie sie dostosował do zycia w naszym kraju. Kazdy na osiedlu go lubi i nie ma mowy o jakims szykanowaniu.
 Autor komentarza: Laura
Data: 05-04-2011 14:07:21 
Leung
Ale co ma być rozumiane przez 'asymilację' ? Nauka języka ? Bo przestrzeganie panujących w danym panstwie praw jest oczywiste...
 Autor komentarza: Leung
Data: 05-04-2011 14:15:15 
Emilio
Również mam bardzo dobre zdanie o Chinkach( Azjatki mnie bardzo kręcą :)) i Chińczykach( moje pseudo pochodzi od nazwiska chińskiego aktora:http://www.filmweb.pl/person/Tony+Leung+Chiu+Wai-31739) który wystąpił m in w Infernal Affairs( bardzo polecam amerykanie zrobili jego slaby remake pt Infiltracja) czy Kula w Łeb). Uczą się szybko języków i są bardzo serdeczni no i potrafią być bardzo zdystansowani do siebie, chociaż my oczywiście ich nie odróżniamy. Pamiętam jak Chinka opowiadała mi że regularnie Polacy chcą jej zrobić frajdę i przywitać się mówiąc Konichiwa ( po japońsku) zamiast Ni Hao w jej języku.
Kiedy indziej chciałem zagadać do innej Chinki i po klasycznym przywitaniu zapytałem się: What is your name? Ona się na mnie spojrzała i powiedziała: po polsku.
- Jak masz na imię
-Lucyna
Nie ukrywam że sprawiło mi to dużą frajdę
 Autor komentarza: Leung
Data: 05-04-2011 14:18:02 
Laura
Jakby się zastanowić reszta stanowi detale. Tak jak ktoś wcześniej napisał chodzi o to by nie pluć gospodarzowi na dywan
 Autor komentarza: pyra90
Data: 05-04-2011 14:18:46 
Apropo tolerancji: zwrot ten wywodzi się z łaciny(Tolerante)
i oznacza ścierpieć,przeboleć
dziś jest często rozumiany jako akceptacja co jest błędem.
 Autor komentarza: Leung
Data: 05-04-2011 14:19:32 
Inna kwestia ze znajomość języka nowej ojczyzny sprawia dużą frajdę zobacz np Mameda Khalidova( by o islamistach nie było wyłącznie zle)
 Autor komentarza: Leung
Data: 05-04-2011 14:21:40 
pyra90
uczyłem( chociaż w tym przypadku to za duże słowo. 3 lata liceum+ 2 studiów: tylko godzina w tygodniu, więc może tylko w gramatyce tego języka jestem w miarę kompetentny) się 5 lat łaciny a tego nie wiedziałem
 Autor komentarza: Laura
Data: 05-04-2011 14:22:12 
Wiadomo że język jest przydatny, jeśli przyjezdza się do obcego kraju. Ale Polski jest jednym z najtrudniejszych z jakimi miałam do czynienia. Do dzisiaj znajomi śmieją sie z mojego akcentu - a mieszkam tu już 10 lat
 Autor komentarza: Leung
Data: 05-04-2011 14:30:10 
Ale twój Polski(przynajmniej w piśmie) jest na tyle dobry abym go zrozumiał, więc nie musisz mieć żadnych kompleksów z tym związanych. Zresztą w Polsce znajomość j polskiego przez obcokrajowców jest naprawdę dobrze przyjmowana, i raczej usłyszenie obcokrajowca mówiącego w tym języku sprawia dużą frajdę, a śmiech w większości przypadków jest życzliwy. Nie dawno rozmawiałem z chłopakiem z Mozambiku(którego mama jest polką, on też operuje tym językiem) i pytałem się go jakie polskie wokalistki zna. Odpowiedział: Marylkę Rodowicz, Dodę i niepamieta nazwiska ale tą co śpiewa Dzisiaj w Betlejem. W tym kraju znajomosc polskiego przez obcokrajowca daje +9 do uznania w towarzystwie:)
 Autor komentarza: Emilio
Data: 05-04-2011 14:34:38 
Ja od lat interesuje sie Dalekim Wschodem i Azja Południowo-Wschodnia. Na studiach zakochałem sie w ich kulturze (nie tracac oczywiscie miłości do swojej kultury) i tez nie ukrywam, że Azjatki mnie krecą :P :D
 Autor komentarza: Laura
Data: 05-04-2011 14:39:08 
Ja mam za to wielki szacunek do Japończyków. Miałam okazję tam być i nigdy nie widziałam takiej samodyscypliny. Piękna kultura, szkoda że dała sie tak stłumić przez działania USA
 Autor komentarza: Leung
Data: 05-04-2011 14:46:47 
Laura
Dlaczego Polska? Jeżeli to nie jest zbyt osobiste pytanie...
 Autor komentarza: Laura
Data: 05-04-2011 14:56:44 
Leung
Nie mój wybor
 Autor komentarza: pyra90
Data: 05-04-2011 14:59:16 
Laura
To prawda ,chyba nie ma bardziej zdyscyplinowanego narodu od Japończyków .
 Autor komentarza: donmakoo
Data: 05-04-2011 16:50:22 
"postrzelona w ramię" - bardzo delikatnie powiedziane. Z tego co wiem to on przestrzelił jej obie ręce obie stopy i ba kolana. Także na 100% nie wróci do boksu.
 Autor komentarza: Legionnaire
Data: 05-04-2011 18:03:21 
Autor komentarza: pyra90
Data: 05-04-2011 12:32:32
"Precz z multi-kulti !,Islam zalewa Europe i niszczy tradycje oraz kulturę europejską.
Według badań aby kultura utrzymała się przez więcej niż 25 lat wskaznik urodzeń musi wynosić 2,11 dziecka na rodzinę ,jeśli będzie niższy kultura upadnie
W całej UE wskaznik ten wynosi 1,38,ale populacja Europy zwiększa się a wszystko przez imigrantów islamskich,.We Francji na jedno dziecko z rodziny francuskiej przypada sześć dzieci arabskich!
Rząd Holandii niedawno oświadczył ze do 2025 roku 1/3 europejskich dzieci będzie się rodzić w rodzinach muzułmańskich.
Francja,Niemcy, Anglia ,Holandia i Belgia do 2035 roku będą krajami zdominowanymi przez islam.
Ignorujcie Fanatyków a obudzicie się z ręką w nocniku!."


Dobrze napisane , popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Autor komentarza: nik
Data: 05-04-2011 20:46:38 
''Emilio Data: 05-04-2011 13:35:51 Polacy sa tolerancyjni, o mały procent oszołomów wystawia nam złe świadectwo. Ale tolerancja tez ma swoje granice, moja tolerancja konczy sie jak widze, że muzułmanie chca nam, białym Europejczykom dyktowac swoje warunki i mówic co mamy robic we własnym kraju, żeby przypadkiem ich nie "urazic". Oni musza zrozumieć, że sa tu goścmi, a gospodarzamy jesteśmy MY. Kazdy gospodarz ma prawo wypie***ic na zbity pysk gościa ze swojego domu, jesli ten zacznie zachowywac sie jak cham czy zacznie rządzic sie jakby był u siebie i pluć w twarz gospodarzowi... ''

Polacy nie toleruja samych siebie a co dopiero obcokrajowcow.
 Autor komentarza: myyyk
Data: 05-04-2011 22:41:10 
Temat emigracyjny jest trdny: to, co dziś decyduje o tozsamości Europy, czyi wolność, prawa jednostki, wysoka kaultura, zamozność i opieka socjalna jest też naszą najwiekszą słabością. Wiekszość ludz woli korzystać z życia i swoich praw, a dzieci niech mają inni, inni niech też wyknają najtrudniejsze prace. Efekt jest taki, że bardzo szybko nas ubywa. Gdyby dzis wywalić z Europy czarnych, arabów i żółtych, to w 2-3 dni gospodarka stanie, a służby komunalne i przemysł ciężki już pierwszego dnia. Nie mamy żadnego wyjścia i nie zdołamy odwrócić tych procesów, gderanie na czarnych jest głupotą, nasza rasa to 10% populacji świata. Gdybyśmy zniknęli z dnia na dzień świat by się pozbierał w pół roku i rozwijał dalej, gdyby zniknęli żółci, cofneli byśmy się 50 lat.
 Autor komentarza: RyczerzNi
Data: 06-04-2011 00:06:17 
Autor komentarza: Ygnac Data: 05-04-2011 12:30:07
Rozpad Polski zaczął się właśnie od Reformacji.

A cóż to za koszmarna bzdura?
Jakiś tekst wytrych w stylu "Blacerowicz musi odejść", czy też da się to jakoś uzasadnić??
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.