ARSLAN POWRACA DO GRY

2011-04-01

W zakończonym przed momentem pojedynku Firat Arslan (30-5-1, 19 KO) zastopował w trzeciej rundzie Michala Bilaka (19-16, 10 KO). Tym samym były mistrz świata kategorii cruiser udanie powrócił po dwóch kolejnych porażkach i rocznej przerwie.

Już w końcówce pierwszej odsłony Niemiec mocno trafił lewym podbródkowym. W drugim starciu zyskał już bardzo widoczną przewagę, na zmianę obijając korpus i głowę rywala, który do narożnika wracał mocno krwawiąc z nosa. Arslan podkręcił jeszcze tempo w trzeciej rundzie, kilka razy trafił kombinacją lewy hak po dole, lewy podbródkowy, a po bardzo mocnym prawym sierpowym sędzia wkroczył do akcji i przerwał potyczkę, ogłaszając wygraną Firata (na zdjęciu) przez TKO.