ADAMEK: NIE BĘDĘ SIĘ WYKŁÓCAŁ Z LUDŹMI

Redakcja, wp.pl, fot. Mike Gladysz

2011-04-01

Gdy Tomasz Adamek (43-1, 28 KO) przechodził do dywizji ciężkiej, mało kto wierzył, że może w niej odnieść sukces. Większość komentatorów, nie daje większych szans "Góralowi" w starci z braćmi Kliczko. Przez lata kariery bokserskiej, Polak się jednak uodpornił na taką krytykę.

TOMASZ ADAMEK - WYWIADY, ZDJĘCIA, VIDEO >>

- Również i do negatywnych opinii ludzie mają prawo. Od momentu, gdy przyjechałem do Stanów, słyszę, że nie mam szans, że sobie nie poradzę. Gdy wchodziłem do kategorii ciężkiej, słyszałem to samo. Ja najzwyczajniej w świecie robię swoje. Dziś jestem o krok od walki o mistrzowski pas. Na początku swojej drogi w "królewskiej" nikt nie wspomniał, że mogę dostać szansę zawalczenia o szczyty boksu zawodowego. A prawda jest taka, że dziś jest to na wyciągnięcie mojej ręki. Teraz mam się wykłócać z ludźmi, którzy we mnie nie wierzyli i nie wierzą? Przekonywać ich w wywiadach? Ja nie mam na to czasu, za mnie przemawiają pięści i dotychczasowa kariera, z której jestem dumny. Nie mam zamiaru też mówić, że zmiażdżę Kliczkę i opowiadać, jaki to jestem wielki - to nie mój styl. Jestem od boksowania, a nie mówienia. Co ma być, to będzie. Jestem dobrej myśli. Wierzę, że po wrześniowej walce wielu ekspertów zmieni o mnie opinię. Tyle w tym temacie - mówi wprost "Sport.wp.pl" najlepszy polski pięściarz.

Kibice w Polsce będą mogli zobaczyć walkę Tomasza Adamka zarówno w telewizji jak i w Internecie. Transmisję w Internecie obsługuje firma UStream, kibice zamieszkujący w Polsce będą ją mogli kupić za 4,95$, natomiast na terenie Ameryki Północnej przekaz internetowy kosztuje 29,95$. Sygnał internetowy można zakupić wchodząc na stronę www.ustream.tv/sports. Ponadto walka będzie do oglądnięcia w telewizji Polsat. Wciąż są do nabycie bilety na walkę Tomasza Adamka z Kevinem McBride'em. Wejściówki w cenach 253$, 103$, 78$ oraz najtańsze 53$ są do nabycia pod telefonem: +1 908-2476079. W Ameryce Północnej walkę można będzie także oglądać w systemie pay-per-view, w telewizji satelitarnej DirectTV i Dish Network, w sieciach kablowych InDemand oraz za pośrednictwem firm telecomunikacyjnych AT&T Uverse oraz Verizon FIOS.