CALDERON-SEGURA II JUŻ JUTRO

Już w ten weekend prawdziwa gratka dla miłośników najniższych wag, bowiem już jutrzejszej nocy w ringu spotkają się aktualny mistrz WBO w wadze junior muszej Giovani Segura (26-1, 22 KO) oraz były mistrz w dwóch dywizjach wagowych Ivan Calderon (34-1-1, 6 KO). Będzie to rewanż za ich pierwszą potyczkę z sierpnia zeszłego roku, kiedy to Calderon po bardzo efektownym pojedynku został niespodziewanie zastopowany w 8 rundzie. Wczoraj odbyła się finałowa konferencja przed pojedynkiem, na której obaj zawodnicy zapewniali o swoim świetnym przygotowaniu i o tym, że zrobią wszystko, by po walce pas zawisł właśnie na ich biodrach.
 
- Nie czuję żadnej różnicy między tą walką, a pierwszą. Wiem jak zawalczyć i wywierać presję na mojego przeciwnika. Jestem pewny, że Calderon zawalczy lepiej tym razem, ponieważ jeśli przegrywasz po raz pierwszy to sprawia, że jesteś bardziej zdeterminowany i pracujesz ciężej, wiem o tym dobrze z własnego doświadczenia - powiedział aktualny mistrz. Calderon również wypowiedział się z szacunkiem o przeciwniku, jednak jest pewien swej formy.
 
- Nie ulega wątpliwości, że zaprezentuję się lepiej niż za pierwszym razem. On był lepiej przygotowany, zrobił co należało i wygrał. Teraz jednak moje przygotowanie mu na to nie pozwoli. Będę poruszal się, uderzał i sam nie dawał się trafić. Nie chcę walki roku, chcę wygrać i zabrać pas do domu - powiedział Calderon.
 
Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maynard
Data: 01-04-2011 13:08:06 
Myślę, że powtórki jednej z najlepszych walk zeszłego roku nie będzie - tym razem Segura poradzi sobie o wiele łatwiej, zdominuje przeciwnika, który był widocznie złamany po tamtym nokaucie. Obawiam się egzekucji na Portorykańczyku.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.