TOMASZ ADAMEK O PRZYGOTOWANIACH

Redakcja, Informacja prasowa, fot. Mike Gladysz

2011-03-25

- Walka z Kevin Mcride'em to dla mnie dobry test. Mieliśmy bardzo dobry obóz przygotowawczy, trenujemy z Rogerem codziennie, 7 dni w tygodniu. Mój trener miał wielki wpływ na moje postępy, stałem się bardziej ruchliwy w ringu, jestem bardziej elastyczny i trudny do trafienia. Czuję, że mogę już walczyć z każdym. Warunki fizyczne są w ringu bardzo ważne, ale nie najważniejsze. Z każda walką poprawiam moją ruchliwość, balansuje ciałem, dużo ruszam głową, coraz trudniej mnie trafić. Do walki z McBride'em podchodzę poważnie, nie lekceważę go. To jest boks, w ringu może się wydarzyć wszystko - powiedział Tomasz Adamek (43-1, 28 KO) po swoim treningu dla mediów, promującym walkę 9. kwietnia w Prudential Center z Kevinem McBride'em (35-8-1, 29 KO).

- Moja aktualna waga jest naturalna, wynosi 215-216 funtów (około 97,7 kg). Nie staram się jej zwiększyć. Trenujemy dwa razy dziennie, czuję się znakomicie, czuję że jestem szybki i zwinny. To dodaje mi pewności siebie. Mój trener mówi, że z każdym obozem przygotowawczym bije coraz mocniej, na co ma wpływ fakt, że się rozluźniłem w ringu - podkreślił "Góral".

Kibice w Polsce będą mogli zobaczyć walkę Tomasza Adamka zarówno w telewizji jak i w Internecie. Transmisję w Internecie obsługuje firma UStream, kibice zamieszkujący w Polsce będą ją mogli kupić za 4,95$, natomiast na terenie Ameryki Północnej przekaz internetowy kosztuje 29,95$. Sygnał internetowy można zakupić wchodząc na stronę www.ustream.tv/sports. Ponadto walka będzie do oglądnięcia w telewizji Polsat. Wciąż są do nabycie bilety na walkę Tomasza Adamka z Kevinem McBride'em. Wejściówki w cenach 253$, 103$, 78$ oraz najtańsze 53$ są do nabycia pod telefonem: +1 908-2476079. W Ameryce Północnej walkę można będzie także oglądać w systemie pay-per-view, w telewizji satelitarnej DirectTV i Dish Network, w sieciach kablowych InDemand oraz za pośrednictwem firm telecomunikacyjnych AT&T Uverse oraz Verizon FIOS.