FONFARA: OFERTA DLA KIBICÓW Z CHICAGO

Redakcja, andrzejfonfara.com

2011-03-21

9 kwietnia na gali Tomasza Adamka w Prudential Center, chicagowski pięściarz Andrzej Fonfara (16-2, 7 KO) zmierzy się z pochodzącym ze stanu Arkansas Rayem Smithem (9-5, 3 KO). Polak przygotowuje się do tego starcia pod okiem swojego trenera Sama Colonny, a jego treningi odbywają się w Chicago Boxing Club.

Fonfara Team organizuje dla fanów Andrzeja wspólną podróż na galę w Newark. Za 200 dolarów amerykański, kibice dostaną transport z Chicago-Newark-Chicago, bilet na galę oraz koszulkę Team Fonfara. Szczegółowe informacje oraz bilety dostępnę są w Hyperfight Club, 3919 W. Wesley Terrace, Schiller Park IL oraz pod numerem telefonu 773-414-1314.

Kibice w Polsce będą mogli zobaczyć galę Tomasza Adamka  zarówno w telewizji jak i w Internecie. Transmisję w Internecie obsługuje firma UStream, kibice zamieszkujący w Polsce będą ją mogli kupić za 4,95$, natomiast na terenie Ameryki Północnej przekaz internetowy kosztuje 29,95$. Sygnał internetowy można zakupić wchodząc na stronę www.ustream.tv/sports. Ponadto walka będzie do oglądnięcia w telewizji Polsat. Wciąż są do nabycie bilety na walkę Tomasza Adamka z Kevinem McBride'em. Wejściówki w cenach 253$, 103$, 78$ oraz najtańsze 53$ są do nabycia pod telefonem: +1 908-2476079. W Ameryce Północnej walkę można będzie także oglądać w systemie pay-per-view, w telewizji satelitarnej DirectTV i Dish Network, w sieciach kablowych InDemand oraz za pośrednictwem firm telecomunikacyjnych AT&T Uverse oraz Verizon FIOS.