MP: +91 kg - MARCIN REKOWSKI vs PATRYK BRZESKI

Zapraszamy na zapis walki finałowej o mistrzostwo Polski seniorów w kategorii do +91 kg, która odbyła się 5 marca w Koninie. W ringu walczą Marcin Rekowski-Jerzyk (PKB Poznań) i Patryk Brzeski (Champion Nowy Dwór).

Autor komentarza: Majkel87
Data: 19-03-2011 11:26:53
warto by podac bilans walk , wiek , wzrost itd zaciekawiloby to pewnie kazdego ogladajacego dana walke ;d
Data: 20-03-2011 23:13:33
Rekowski wygral ....choc nie byla to przytlaczajaca wygrana. Pojedynek na slabym poziomie. Rekowski sie uwstecznil , wygladal duzo lepiej w ringu 2 lata temu. Moze dlatego ,ze trenuje boks z kickbokserem... Kaluznym... nie najlepszy wybor ,co widac w ringu niestety...a szkoda.
 Autor komentarza: Malta79
Data: 05-04-2011 15:51:43
lefthook2012 - jak mona pisać takie brednie? Rekowski dwa lata temu zajmował na turniejach Grand Prix z reguły II miejsca, został tylko V-ce Mistrzem Polski..To kałużny nadał jego walkom charakter, to wyśmienity trener. W tym roku Rekowski wygrał wszystkie Turnieje Grand Prix i zdobył tytuł MP - w Twoim mniemaniu się uwstecznił...Życzę wobec tego Tobie również takiego uwstecznienia.