SZUMENOW POZYWA PROMOTORÓW

Jeszcze kilka miesięcy temu Beibut Szumenow (11-1, 7 KO) opowiadał w wywiadach, jak to dzięki grupie Goossen Tutor Promotions ma spokój i spokojnie może się przygotowywać do kolejnych pojedynków. Jak widać wszystko to trwało bardzo krótko, bo pięściarz zdecydował się właśnie pozwać tę stajnie do sądu.

Zdaniem pięściarza z Kazachstanu jego kontrakt z Goossen Tutor powinien zostać rozwiązany, a o wszystkim ma zdecydować sąd stanu Nevada. Jak uważa Szumenow, zostały naruszone warunki finansowe umowy i właśnie to ma być podstawą do zerwania kontraktu.

Jednocześnie Beibut chce kontynuować swoją dalszą karierę pod banderą KZ Enent Productions, którą dowodzi sam wraz z bratem Chingisem.

Przypomnijmy, że w styczniu Szumenow miał się zmierzyć w unifikacyjnej potyczce z Jurgenem Brahmerem, ale ten dosłownie kilkadziesiąt godzin przed galą rozchorował się i z powodu problemów żołądkowych wycofał z walki. Kazach pokonał wówczas zmiennika - Williama Joppy i po raz drugi obronił tytuł mistrza świata wagi półciężkiej według federacji WBA.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gregor07
Data: 18-03-2011 09:57:23 
kupili mu tytuł, a teraz ich pozywa, zero wdzięczności :/
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.