BRADLEY O WALCE Z KHANEM

- Są poważne plany bym w kolejnej walce spotkał się 23 lipca z Amirem Khanem, a my próbujemy wcielić te plany w życie. Khan wcześniej zmierzy się w kwietniu z McCloskeyem i miejmy nadzieję, że wyjdzie z tego pojedynku bez szwanku i będziemy mogli spotkać się w lipcu - mówi Timothy Bradley (27-0, 11 KO), który po zunifikowaniu pasów WBC i WBO kategorii junior półśredniej teraz liczy na dorzucenie do swojej kolekcji kolejnych tytułów.

- Khan wniósłby wiele i nasza potyczka byłaby świetnym widowiskiem. Jestem gotowy by udowodnić, że to mi należy się miano najlepszego zawodnika tej dywizji. Zauważyłem natomiast kilka błędów w jego boksowaniu, gdy Amir bił się z Maidaną i ja te błędy wykorzystam. On popełnia je cały czas, a ja przecież jestem dużo szybszy niż Maidana. Do naszej walki po prostu musi dojść. A kiedy już pobiję Khana, Freddie Roach nie dopuści do walki ze mną Manny'ego Pacquiao, bo będzie się bał. Wybierze pewnie Mayweathera, tłumacząc iż nie jestem wystarczająco znany - powiedział między innymi Bradley.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hammer5
Data: 15-03-2011 11:01:50 
"A kiedy już pobiję Khana, Freddie Roach nie dopuści do walki ze mną Manny'ego Pacquiao, bo będzie się bał. Wybierze pewnie Mayweathera, tłumacząc iż nie jestem wystarczająco znany - powiedział między innymi Bradley."
A to dobre. Bradley uważa się za lepszego boksera od Floyda hehehe
 Autor komentarza: kartofelek
Data: 15-03-2011 12:34:05 
ojej ale palma odbiła
szybszy niz Maidana ale nie szybszy od Khana i cios troche tez nie teges
 Autor komentarza: RaFIChWdP
Data: 15-03-2011 12:43:11 
Dla mnie Bradley jest za twardy na Khana wykonczy Khana pod koniec walki
 Autor komentarza: Sajgonski
Data: 15-03-2011 14:04:34 
W żadnym wypadku Czarny nie ma szans. Pakistańczyk pokaże mu gdzie jego miejsce. Bradley się może napinać ale brakuje mu atutów. Zwłaszcza silnego ciosu, a bez tego nie widzę go z Khanem. Za nic w świecie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.