CUNNINGHAM POWRÓCI W LECIE

- Licina to niewygodny bokser walczący z defensywy i naprawdę sporo potrafi. Nasz pojedynek był przekładany, potem się rozchorowałem, ale nie chciałem po raz kolejny przekładać już walki. Potem okazało się, że przez pierwsze trzy rundy czuję się świetnie, a już po piątej byłem wyczerpany - tłumaczy swój trochę słabszy występ przeciwko Enadowi Licinie mistrz świata federacji IBF kategorii cruiser Steve Cunningham (24-2, 12 KO). Były rywal Krzysztofa Włodarczyka oraz Tomasza Adamka najprawdopodobniej wyjdzie do ringu na przełomie czerwca i lipca.

- Muszę jeszcze porozmawiać na ten temat dokładnie z Sauerland Event, jednak naszym celem jest doprowadzenie do walki unifikacyjnej z mistrzem innej federacji. Interesuje nas pojedynek o dwa pasy. Wciąż prowadzone są rozmowy w sprawie organizacji turnieju w naszej dywizji. Ja mam nadzieję wrócić między liny na przełomie czerwca i lipca.

Zapytany o najtrudniejszego dotąd rywala "USS" wskazał na Guillermo Jonesa, ale wyróżnił też siłę ciosu Krzysztofa Włodarczyka - Muszę powiedzieć, że najtrudniejszą dla mnie walką była potyczka z Guillermo Jonesem. To naprawdę bardzo sprytny i cwany bokser, chyba najlepszy z jakim się biłem i wygrałem. Z kolei Krzysztof Włodarczyk bije jeszcze mocniej niż Jones, a Marco Huck jest wyjątkowo agresywny i stara się nokautować każdym ciosem. Z każdym z nich chciałbym jednak zmierzyć się raz jeszcze i zunifikować tytuły - powiedział Cunningham.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sknerus
Data: 15-03-2011 07:41:56 
O Adamku Cun zapomniał-chyba przez 3 dechy.......
 Autor komentarza: jacjan2603
Data: 15-03-2011 08:15:30 
Chce o tym zapomnieć albo udaje...hehehe
 Autor komentarza: Lebowski
Data: 15-03-2011 09:49:32 
Ale się czepiacie ;) Chłop wymienił wszystkich z którymi wygrał, dlatego z nimi chce jeszcze unifikować.
 Autor komentarza: Kronk
Data: 15-03-2011 12:06:35 
Cunn daj kiedyś rewanż Troyowi Rossowi lepiej bo cię ładnie postraszył i fart cię uratował:D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.