KIRKLAND POZNAŁ RYWALA

James Kirkland (26-0, 23 KO), który po blisko dwuletniej odsiadce udanie powrócił na ring dziesięć dni temu, poznał nazwisko kolejnego rywala, z którym przyjdzie mu się zmierzyć już w najbliższy piątek. Będzie nim Jhon Berrio (15-8, 11 KO), a panowie będą rywalizować na dystansie ośmiu rund.

Co ciekawe James już ma wyznaczony kolejny termi i jeśli nie nabawi się żadnej kontuzji w potyczce z Berrio, nastąpną walkę stoczy trzy tygodnie później z nieznanym jeszcze przeciwnikiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maynard
Data: 15-03-2011 09:26:50 
Ten przeciwnik przegrywał przed czasem z takimi "asami" jak Nelson Linares, czy Peter Manfredo jr, także przetrwanie 1 rundy z Kirklandem powinien potraktować jako sukces.
 Autor komentarza: Hammer5
Data: 15-03-2011 11:07:38 
Tu nie chodzi Maynard o dobór przeciwnika, ale o przetarcie dla Kirklanda po tak dużej przerwie i oczywiście pośrednio o wskoczenie na wyższe miejsca rankingowe.
 Autor komentarza: Kronk
Data: 15-03-2011 11:52:34 
Hammer5 zgadza się niech Kirkland trochę się rozrusza po takiej przerwie to dopiero drugi przeciwnik. Cierpliwie trzeba czekać bo zdaje mi się że Mandingo Warrior jeszcze wiele namiesza w swojej wadze. James kopie jak koń! Podobno kiedyś na sparingach nokautował zawodników znacznie cięższych od siebie, ogólnie to bardzo nietuzinkowy zawodnik ma wielkie możliwości.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.