WOLAK ZASTOPOWAŁ FOREMANA!!!!!

2011-03-13

Wspaniałe zwycięstwo przed momentem zanotował Paweł Wolak (29-1, 19 KO), który zastopował Yuri Foremana (28-2, 8 KO).

Foreman co prawda w wywiadach przed walką zarzekał się, że spodziewa się ostrego ataku od początku, ale pierwszą rundę trochę przespał, natomiast Polak w swoim stylu rzucił się na niego i zasypał seriami ciosów. Były mistrz świata pokazał klasę w drugim starciu i kilka razy ładnie skontrował Pawła, ale Wolak odrodził się w trzeciej odsłonie, gdy udało mu się wciągnąć przeciwnika w regularną wojnę, a w niej zdecydowanie dominował. Szalone tempo jakie narzucił Paweł okazało się zbyt duże dla Foremana i trzecie oraz czwartą rundę "Wściekły Byk" wygrał zdecydowanie.

Piąta odsłona wyglądała podobnie, z tą tylko różnicą, że Yuri kilka razy ładnie skontrował furiacko atakującego Pawła. Kolejną rundę Foreman zaczął się nawet nieźle, ale po minucie Paweł znów zepchnął go do głębokiej obrony, zasypując lawiną ciosów. Zrezygnowany, zmęczony i porozbijany Foreman poddał się w przerwie.

Wspaniały występ i wspaniałe zwycięstwo Pawła Wolaka!