JUDAH MISTRZEM IBF W WADZE JUNIOR PÓŁŚREDNIEJ

Historia zatoczyła wielkie koło i po jedenastu latach Zab Judah (41-6, 28 KO) ponownie zdobył wakujący pas IBF w kategorii junior półśredniej. "Super" zastopował Kaizera Mabuzę (23-6-3, 14 KO) w siódmej odsłonie.

Judah, który do walki przygotowywał się pod okiem Pernella "Sweat Pea" Whitakera, jak zwykle zaprezentował niesamowitą szybkość, którą tym razem poparł bardzo dobrą defensywą. Atakował Mabuza, lecz "Super" znajdował miejsce na kontry i dobrze temperował zapędy ambitnego przeciwnika.

W szóstym starciu Mabuza zranił Judaha, lecz nie potrafił pójść za ciosem. Na początku siódmej odsłony jego błędu nie powtórzył "Super", który kapitalnie skontrował rywala i choć Mabuza nie padł na deski, był już w innym miejscu. Po liczeniu walka została wznowiona, a rozpędzony Judah chwilę później dokończył dzieła.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maynard
Data: 06-03-2011 10:19:38 
Jeżeli ma jaja, to powinien dać rewanż Mathysse za to wątpliwe zwycięstwo. Do tego czasu będzie dla mnie zaledwie pół-mistrzem (jak Sylvester, albo Pascal).

Ale tego zwycięstwa gratuluję, Mabuza to nie żaden leszcz, a załatwiony został koncertowo. Coś tam jeszzce ze starego Zaba jednak zostało.
 Autor komentarza: Kronk
Data: 06-03-2011 11:36:04 
Ja tam Judaha lubię i cieszę się że wygrał. Rewanż z Mathysse faktycznie jest potrzebny ale myślę że Zab tym razem przygotował by się lepiej i pokazał kto jest naprawdę lepszy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.