SZYBKA ROBOTA JACOBSA

Drugie z rzędu zwycięstwo zanotował Daniel Jacobs (22-1, 19 KO), który nie potrzebował nawet dwóch minut na rozbicie Roberta Kliewera (11-13-2, 5 KO).

"The Golden Child" lepiej radził sobie w wymianie i po kilkudziesięciu sekundach posłał rywala na deski prawym krzyżowym. Kliewer zdołał powstać, ale chwilę później ponownie wylądował na macie ringu, a Ray Corona podjął słuszną decyzję o przerwaniu walki.

Jedyna porażka w karierze 24-letniego Jacobsa pochodzi z lipca ubiegłego roku, kiedy Amerykanin został dość nieoczekiwanie znokautowany przez niepokonanego Dmitrija Piroga (17-0, 14 KO) w pojedynku o pas WBO w kategorii średniej.