ADAMEK: CHCĘ BYĆ AKTYWNY

Adamek Team, Foto: Mike Gladysz

2011-02-25

W czwartek w Brick City Bar & Grill w Newark NJ. odbyła się konferencja prasowa przed walką Tomasza Adamka (43-1, 28 KO) z Kevinem McBride'em (35-8-1, 29 KO's). Pięściarze pierwszy raz stanęli twarzą w twarz przed swoim pojedynkiem, który stoczą 9 kwietnia w Prudential Center w Newark.

- Dziękujemy Tomaszowi Adamkowi i jego promotorom, za to, że dali Kevinowi szansę na tę walkę. Wielu nie wierzyło, że pokona Mike'a Tysona, a z nim zwyciężył. W walce z Adamkiem też nie jest faworytem, ale zapewniam, że w kwietniu przyjedziemy do Newark by wygrać. Szanujemy bardzo Tomasza, to świetny pięściarz - powiedział Jerry Quinn, menadżer McBride'a.  

- Kiedy dziennikarze  pytają mnie dlaczego chcę walczyć z Kevinem, skoro mam już podpisany kontrakt na wrześniową walkę z Władimirem Kliczką odpowiadam im, że chcę być aktywny i boksować, a nie czekać bezczynnie do jesieni. Dlatego dziękuję, że Kevin przyjął naszą propozycję - powiedział Tomasz Adamek, który już drugi tydzień jest na obozie przygotowawczym w górskim miasteczku Bushkill w okolicach Poconos w Pensylwanii.