WOJNA NA LINII RIOS-ORTIZ

Niepokonany Brandon Rios (26-0-1, 19 KO), który w najbliższą sobotę stanie przed szansą wywalczenia pierwszego mistrzowskiego tytułu, po raz kolejny dopuścił się werbalnego ataku na byłego kolegę z kadry - Victora Ortiza (28-2-2, 22 KO).

"Bam Bam" uważa, że Oscar De La Hoya zestawił Ortiza z championem WBC wagi półśredniej, Andre Berto (27-0, 21 KO), by odzyskać choć część zainwestowanych w Victora pieniędzy. Rios jest przekonany, że "Vicious" podda się, gdy tylko opadnie z sił.

- On nie wyzwie mnie do walki, dopóki nie będzie dwie kategorie wyżej. Jest idiotą, skoro twierdzi, że to ja jestem małym chłopcem i tak dalej. Jest nikim. Berto zrobi mu dokładnie to samo, co wcześniej Maidana. De La Hoya jest jego alfonsem. Stara się wycisnąć z niego trochę pieniędzy. Inwestowanie w Ortiza było błędem, trzeba więc zarobić na nim ile się da, bo po tej walce on będzie skończony - powiedział Rios.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BokserKamil
Data: 24-02-2011 13:50:38 
Do Redakcji: Paczka doszła, wielkie dzięki :)) Zdjęcię Przemka "wisi" w należytym miejscu, tak samo jak i czapka z podpisami Pawła Wolaka i Przemka Majewskiego znalazła godne miesjsce :)) Jeszcze raz wielkie dzięki, pozdrawiam :)
 Autor komentarza: rogal
Data: 24-02-2011 14:00:02 
Chcę tylko powiedzieć, że po tym co Ortiz zrobił Vivianowi Harrisowi nie chciałbym być w skórze Berto.

Zdecydowanie stawiam sałatę na Ortiza.

pozdrawiam
 Autor komentarza: kartofelek
Data: 24-02-2011 14:02:23 
"chamstwo i drobnomieszczaństwo"

Ortiz po bęckach z Maidaną walczy rozwazniej, nieco mniej efektownie
ale liczys sie z nim trzeba,bedzie niezły clash
 Autor komentarza: Maynard
Data: 24-02-2011 14:07:59 
Niech on się lepiej skoncentruje na starciu z Acostą, bo Wenezuelczyk potrafi być bardzo groźny. Osobiście wręcz uważam go za minimalnego faworyta tego starcia. Nie wykluczam, że Rios mnie zaskoczy, ale jednak stawiam na Acostę.

Wytrzymałości Bam Bama na ciosy tak naprawdę jeszcze nikt nie sprawdził. A podobnie walczącego Antillona Acosta skończył przed czasem.
 Autor komentarza: amancik
Data: 24-02-2011 14:10:59 
rogal sadzisz ze berto przegra ta walke? kurs na ortiza w chwili obecnej wynosi 3,5 na sportingbecie. ortiz ma sile ale teraz idzie kategorie wyzej bedzie mniejszy i tutaj nie wiem czy bedzie w stanie zranic berto bo sadze ze na pkt ortiz nie wygra bo mu styl na to nie pozwala.
 Autor komentarza: rogal
Data: 24-02-2011 14:26:52 
Amancik,

Berto nigdy nie walczył z takim bijokiem, to raz.

Po drugie, obejrzyj sobie ostatnią walkę z Harrisem, o której wspomniałem.

Harris to super bokser, a fruwał po ringu jak go Victor roznosił.

Berto z kolei ma jakieś wątpliwe punktowe wygrane w rekordzie i w zasadzie nie widać w nim żadnego błysku, jak dla mnie to po prostu słaby mistrz.

Berto spali się w ogniu ataków Ortiza, zdecydowanie stawiam na tego drugiego.

pozdrawiam
 Autor komentarza: amancik
Data: 24-02-2011 14:32:01 
widzialem walke z harrisem ale z petersonem tez a to byla ostatnia walka ortiza a mowi sie ze jestes dobry jak twoja ostatnia walka i nawet nie wiem czy ja zremisowal. fakt ze berto tez jest pompowany ale w moim odczuciu jest faworytem tej walki ze wzgledu na kat wagowa. w kazdym badz razie wygrasz sporo sianka jesli faktycznie nie bedziesz bal sie postawic na victora
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.